CCIG Group Sp. z o.o.
Warszawa Obsługa Klienta / Call Center

Obsługa Infolinii z j.rumuńskim

Rekrutacja zdalna
CCIG Group Sp. z o.o. Warszawa
Nie podano
Praca
Umowa zlecenie

Rekrutację prowadzi Agencja Zatrudnienia Unique People o numerze 27584, spółka wchodząca w skład grupy CCIG Group, największej grupy w branży Call Center w Polsce.

Wraz z dynamicznym rozwojem Działu Multilingual poszukujemy Specjalisty/Specjalistki do spraw obsługi Klienta ze znajomością języka rumuńskiego, który/a dołączy do naszego zespołu.

Zadania:

  • odbieranie połączeń oraz obsługa maili w j.rumuńskim,
  • informowanie Klienta o dostępnych produktach,
  • informowanie Klienta o bieżących kampaniach promocyjnych,
  • przyjmowanie reklamacji oraz zwrotów,
  • doradztwo produktowe.

Wymagania:

  • znajomość j.rumuńskiego na poziomie C1 lub wyższym,
  • wysoka kultura osobista oraz przyjazne nastawienie do Klientów,
  • dyspozycyjność w godzinach pracy Infolinii (pn-pt 9.00 - 17.00),
  • znajomość podstawowych programów komputerowych.

Oferujemy:

  • gwarancję stałej stawki godzinowej,
  • profesjonalny pakiet szkoleniowy, który przygotuje Cię do samodzielnej pracy,
  • otwartą ścieżkę rozwoju i awansu w strukturze,
  • wsparcie doświadczonego zespołu,
  • dodatkowe benefity : karta Multisport, prywatne ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie grupowe,
  • przyjazną atmosferę, która zachęci Cię do działania.