CCIG Group Sp. z o.o.
Rzeszów Obsługa Klienta / Call Center
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 27 kwietnia 2023. Zobacz aktualne

Nowa oferta pracy - Infolinia Obsługowa

CCIG Group Sp. z o.o. Rzeszów
3500 - 4000zł
Praca dodatkowa, Praktyki, Staż
Umowa zlecenie

Agencja Zatrudnienia Unique People o numerze 27584 prowadzi kompleksowy zakres usług rekrutacyjnych dla wszystkich spółek CCIG Group, jako największe Call Center w Polsce przygotujemy Cię do rozpoczęcia Twojej kariery zawodowej!

W związku z startem nowego projektu poszukujemy osób na stanowisko Konsultanta Infolinii Obsługowej

Twoje zadania:

  • Odbieranie połączeń przychodzących od klientów największej firmy telekomunikacyjnej w Polsce,
  • Obsługa Klienta zgodnie z najwyższymi standardami,
  • Odpowiadanie na pytania Klientów,
  • Proponowanie usług, nowych rozwiązań oraz dosprzedaż,
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy,
  • Dbanie o wysoką jakość prowadzonych rozmów.

Nasze oczekiwania:

  • Umiejętność obsługi komputera,
  • Zaangażowanie i chęć do pracy,
  • Komunikatywność oraz postawa pro-kliencka,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku związanym z obsługą klienta z branży telekomunikacyjnej.

Co możemy Ci zaoferować?

  • Stałe atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe oraz premie
  • Wypłatę 2 razy w miesiącu,
  • Długofalową współpracę,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Profesjonalny pakiet wdrożeniowy z zakresu obsługi klienta i obsługi programów,
  • Wsparcie na każdym etapie kariery,
  • Intensywny rozwój zawodowy w obszarze obsługi klienta i sprzedaży,
  • Wsparcie w drodze do awansu w obszarze zarządzania,
  • Karty rabatowe do znanych miejsc w Rzeszowie.

Czekamy na Twoje zgłoszenie!