InConventus Group
Kraków Marketing / Reklama
InConventus Group Kraków
Nie podano
Praca, Praktyki, Staż
Umowa B2B, umowa o dzieło, umowa zlecenie

Poszukujemy osoby na stanowisko Montażysta filmowy, która wesprze nas w produkcji filmów.

  • Dołącz do nas, jeśli jesteś w stanie zmontować materiał podobny do:Farm&TravelFarmRadio
  • Jeszcze lepiej, jeśli masz doświadczenie nie tylko w samej produkcji materiałów multimedialnych, ale rozumiesz, po co robi się takie materiały – wiesz, jaki „content” jest angażujący.
  • Nie musisz być ekspertem w tworzeniu materiałów wideo, ale nie ukrywamy, że preferujemy osoby, które mają doświadczenie w tym obszarze.
  • Dysponowanie sprzętem do produkcji multimediów – opracowywanie rekomendacji dotyczących przyszłych zakupów sprzętu.
  • Nasze biuro to zgrany zespół bardzo różnych ludzi, który lubi się na tyle, że pomimo wielu godzin spędzonych razem w pracy, nadal mamy ochotę spędzić razem czas po pracy. Jeśli jesteś otwarty, umiesz dogadać się z każdym, to na pewno będziesz pasować!

Zadania:

  • wdrażanie strategii marketingowej poprzez tworzenie angażującego contentu wideo i audio, w szczególności:
  • tworzenie materiałów wideo i audio na potrzebę promocji produktów;
  • tworzenie materiałów wideo i audio na potrzeby content marketingu;
  • tworzenie wideo relacji z różnego typu wydarzeń – szkoleń, konferencji itd;
  • tworzenie materiałów wideo i audio na potrzeby e-learningu i dydaktyki.
  • tworzenie i współtworzenie scenariuszy;
  • Organizacja planu;
  • Współtworzenie procedur i procesów związanych z tworzeniem materiałów wideo;

Wymagania:

• Doświadczenie w produkcji materiałów multimedialnych;

• Znajomość narzędzi do produkcji multimediów – preferowany pakiet Adobe;

• Zorganizowanie i zaangażowanie w projekty, nastawienie na cel i skuteczność w działaniu;

• Podstawowa wiedza na temat video marketingu.

Oferujemy:

• Możliwość tworzenia materiałów multimedialnych dla jednej z najbardziej szybko rozwijających branż w całym świecie;

• Pracę w ciekawej, twórczej atmosferze, pełnej pomysłów i energii do realizowania w zespole.

• Trzymiesięczny bezpłatny staż z możliwością przedłużenia na staż płatny. Po ukończeniu stażu – zatrudnienie w oparciu o umowę-zlecenie;

• Możliwość rozwoju zawodowego – szkolenia rozwijające kompetencje wymagane na stanowisku oraz dofinansowanie do studiów i szkoleń

• Możliwość elastycznego zaplanowania grafiku;

• Przyjazną atmosferę i pracę w młodym, zaangażowanym zespole.

Ciekawa forma prezentacji będzie oczywiście dodatkowym atutem!

DOŁĄCZ DO NAS :)