InConventus Group
Kraków Marketing / Reklama
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 17 grudnia 2019. Zobacz aktualne

Montażysta filmowy (praktyki)

InConventus Group Kraków
bezpłatne
Praktyki, Staż

Krótki opis firmy

InConventus Group - organizator wydarzeń branżowych, wyjazdów studyjnych poszukuje ambitnych kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Organizacja wydarzeń targowych, w zakresie działań mających na celu pozyskiwanie i utrzymywanie kontaktów z profesjonalnymi uczestnikami wydarzeń branżowych.

Zakres obowiązków

- Wdrażanie strategii marketingowej poprzez tworzenie angażującego contentu wideo i audio, w szczególności:

●tworzenie materiałów wideo i audio na potrzebę promocji produktów;

● tworzenie materiałów wideo i audio na potrzeby content marketingu;

● tworzenie wideo relacji z różnego typu wydarzeń – szkoleń, konferencji itd;

● tworzenie materiałów wideo i audio na potrzeby e-learningu i dydaktyki.

● tworzenie i współtworzenie scenariuszy;

- Organizacja planu: współtworzenie procedur i procesów związanych z tworzeniem materiałów wideo.

Wymagania

☛Poszukujemy osoby na stanowisko: Montażysta filmowy, która wesprze nas w produkcji filmów.

☛ Dołącz do nas, jeśli jesteś w stanie zmontować materiał podobny do:

☛Jeszcze lepiej, jeśli masz doświadczenie nie tylko w samej produkcji materiałów multimedialnych, ale rozumiesz, po co robi się takie materiały – wiesz, jaki „content” jest angażujący.

☛Nie musisz być ekspertem w tworzeniu materiałów wideo, ale nie ukrywamy, że preferujemy osoby, które mają doświadczenie w tym obszarze.

☛ Dysponowanie sprzętem do produkcji multimediów – opracowywanie rekomendacji dotyczących przyszłych zakupów sprzętu.

☛ Nasze biuro to zgrany zespół bardzo różnych ludzi, który lubi się na tyle, że pomimo wielu godzin spędzonych razem w pracy, nadal mamy ochotę spędzić razem czas po pracy.

Jeśli jesteś otwarty, umiesz dogadać się z każdym, to na pewno będziesz pasować!

WYMAGANIA:

➤Doświadczenie w produkcji materiałów multimedialnych;

➤Znajomość narzędzi do produkcji multimediów – preferowany pakiet Adobe;

➤ Zorganizowanie i zaangażowanie w projekty, nastawienie na cel i skuteczność w działaniu;

➤ Podstawowa wiedza na temat video marketingu.

OFERUJEMY:

✔ Możliwość tworzenia materiałów multimedialnych dla jednej z najbardziej szybko rozwijających branż w całym świecie;

✔ Pracę w ciekawej, twórczej atmosferze, pełnej pomysłów i energii do realizowania w zespole.

✔ Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji;

✔ Możliwość rozwoju zawodowego – szkolenia rozwijające kompetencje wymagane na stanowisku oraz dofinansowanie do studiów i szkoleń’

✔ Możliwość elastycznego zaplanowania grafiku;

✔ Szanse rozwoju zawodowego i awansu;

✔ Przyjazną atmosferę i pracę w młodym, zaangażowanym zespole;

✔ Jednomiesięczny bezpłatny staż z możliwością przedłużenia na staż płatny. Po ukończeniu stażu – zatrudnienie w oparciu o umowę-zlecenie.

Miejsce pracy

ul. Szlak 8a, Kraków