Valeo
Bielsko-Biała Motoryzacja
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 25 września 2020. Zobacz aktualne

Młodszy/a Specjalista/ka ds. Administracji

Valeo Bielsko-Biała
Nie podano
Praktyki, Staż
Umowa o pracę

Valeo

Grupa Valeo jest wiodącym dostawcą motoryzacyjnym i partnerem dla producentów samochodów na całym świecie. Grupa dostarcza i dystrybuuje części do samochodów i niezależnych operatorów rynku części zamiennych.

Valeo Electric and Electronic Systems

W zakładzie Valeo w Czechowicach-Dziedzicach wytwarzane są systemy napędu wspomagające redukcję zużycia paliwa oraz niższą emisję spalin – rozruszniki, przepustnice powietrza, zawory recyrkulacji spalin (EGR) oraz innowacyjne elektryczne turbosprężarki. Dodatkowo czechowicki zakład skupia się na regeneracji i tym samym przywracaniu tzw. drugiego życia takim produktom jak alternatory, rozruszniki, dwumasowe koła zamachowe oraz kompresory do klimatyzacji samochodowych.

 Obecnie do zakładu Valeo Electric and Electronic Systems w Czechowicach-Dziedzicach prowadzona jest rekrutacja na stanowisko stażowe Młodszy/a Specjalista/ka ds. Administracji.

Opis stanowiska:

  • Prowadzenie spraw administracyjnych, prowadzenie recepcji;
  • Nadzór nad salkami spotkań, zastępowanie asystentki dyrektora;
  • Aktywna pomoc przy organizacji akcji związanych z komunikacją wewnętrzną według rocznego planu komunikacji wewnętrznej;
  • Pisanie artykułów w polskiej i angielskiej wersji językowej z organizowanych akcji komunikacyjnych;
  • Zamawianie gadżetów i nadzór nad ich wydawaniem;
  • Wsparcie przy organizacji corocznych konkursów PU i wyjazdów z uczestnikami;
  • Obsługa Kart Benefit (zapisy/wypisy/weryfikacja pr oraz ich tworzenie w systemie);
  • Audyty tablic komunikacyjnych (tygodniowe);
  • Pomoc przy organizacji spotkań dyrektora (dopilnowanie przygotowań stołówki, sprzętu etc.).

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie nauki;
  • Dyspozycyjność 5 dni w tygodniu;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Biegła znajomość języka polskiego i angielskiego;
  • Prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie - stawka rosnąca;
  • Kilkunastomiesięczny staż w międzynarodowej firmie produkcyjnej będącej liderem w branży automotive oraz możliwość pozostania w firmie - 70% stażystów otrzymuje umowy na stałe;
  • Kartę Multisport, sponsorowane prywatne ubezpieczenie zdrowotne oraz bezpłatną opiekę medyczną na terenie zakładu;
  • Comiesięczną premię za wyniki zakładu, premię wakacyjną oraz świąteczną;
  • Ciekawe możliwości rozwoju oraz dostęp do narzędzi stosowanych w międzynarodowej Grupie;
  • Pakiet szkoleń.

Dołącz do nas!