Hires Sp. z o.o.
Warszawa HR / Rekrutacja
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 29 maja 2022. Zobacz aktualne

Młodszy/a Księgowy/a / Junior Accountant

Hires Sp. z o.o. Warszawa
4000 - 6000zł
Praca
Umowa B2B, umowa o pracę

Hires Sp. z o.o. zapewnia kompleksowe wsparcie dla biznesu. W naszej ofercie posiadamy usługi consultingowe, payroll, outsourcing procesów biznesowych oraz team leasing.

Aktualnie szukamy osoby na stanowisko:

Młodszy/a Księgowy/a

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków:

  • Weryfikacja pod względem formalno-rachunkowym, dekretacja i księgowanie faktur
  • Dekretacja i księgowanie wyciągów bankowych
  • Przygotowywanie przelewów bankowych
  • Bieżąca analiza i uzgadnianie sald kont rozrachunkowych
  • Archiwizowanie dokumentacji księgowej
  • Aktywny udział w procesie przygotowywania sprawozdawczości oraz zamykania okresów w księgach rachunkowych

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe w zakresie finansów lub rachunkowości
  • Dobra znajomość pakietu Ms Office, w szczególności programu MS Excel
  • Znajomość systemu Comarch Optima - warunek konieczny!
  • Odpowiedzialność, sumienność, orientacja na rezultat
  • Dobra organizacja pracy, umiejętność pracy pod presją czasu
  • Mile widziane doświadczenie pracy w księgowości

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie wybranej formy umowy (UoP - 4 000 - 6 000 brutto lub B2B - 3 000 - 5 000 netto)
  • wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i doświadczenia
  • nowoczesne biuro w dogodnej lokalizacji w centrum Warszawy
  • przyjazną atmosferę pracy i wsparcie w realizacji celów
  • prywatną opiekę medyczna oraz ubezpieczenie na życie