Wizja Multimedia Sp. zo.o.
Szczecin Nie podano
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 19 marca 2023. Zobacz aktualne

Młodszy Technik (instalacje multimedialne)

Wizja Multimedia Sp. zo.o. Szczecin
Nie podano
Praca dodatkowa
Umowa zlecenie

Profil

Kandydat na stanowisko powinien mieć ukończone 18 lat, być studentem bądź uczniem - najlepiej na kierunku technicznym. Powinien posiadać również zdolność analitycznego myślenia oraz wykazywać się dużą samodzielnością w realizacji powierzonych zadań.

Osoby ubiegające się o pracę powinny mieć na względzie następujące uwarunkowania:

  • pracę sezonową przeważnie w okresie letnim: maj- wrzesień, ale również w pozostałych miesiącach roku
  • dyspozycyjność - również w weekendy,
  • możliwość wyjazdów kilkudniowych poza miejsce zamieszkania.

„Młodszy Technik” będzie ściśle współpracował z wykwalifikowanymi technikami stale podnosząc swoje umiejętności umożliwiające dalszy rozwój zawodowy w zakresie instalacji multimedialnych.

Na tym stanowisku znaczenie mają również predyspozycje personalne (dokładność, terminowość, uczciwość).

Miejsce zamieszkania/nauki: Warszawa, Katowice, Łódź, Kraków, Gdańsk, Szczecin........

Chcesz poznać warsztat związany z organizacją wielkich imprez, koncertów z firmą o znaczeniu nie tylko krajowym ale i międzynarodowym?

Zobacz realizacje w których możesz wziąć udział: www.wizjamultimedia.pl

To dopiero początek Twojej kariery zawodowej w naszej firmie!

Zakres obowiązków:

  • ścisła współpraca z przydzielonym technikiem w trakcie instalacji,
  • rozmieszczenie sprzętu na scenie i na terenie całego wydarzenia,
  • demontaż i załadunek sprzętu po wydarzeniu,
  • współpraca z osobami odpowiedzialnymi za dane wydarzenie.

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne - mile widziane,
  • prawo jazdy kategorii B – mile widziane,
  • predyspozycje osobowościowe (dokładność, terminowość, skrupulatność, samodzielność uczciwość, myślenie analityczne).

 Oferujemy:

  • prace na umowę zlecenie,
  • szkolenie i pracę na start w pierwszym wydarzeniu,
  • możliwość rozwoju ścieżki zawodowej,
  • pracę w miłym zespole.

Zgłoszenia proszę kierować na maila: rekrutacja@wizjamultimedia.pl W temacie „Pomocnik” Koniecznie z dopisaną klauzulą:Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Wizja Multimedia Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w CV dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji na powyższe stanowisko.