Ta oferta pracy jest nieaktualna od 22 sierpnia 2021. Zobacz aktualne

Młodszy specjalista z językiem niemieckim

Invent Wrocław
Nie podano
Praca, Praktyki, Staż
Umowa o pracę, umowa zlecenie

Rekrutujemy! Może czekamy właśnie na Ciebie?:)

Poszukujesz ciekawej pracy, w której będziesz mógł wykorzystać swoją znajomość języka niemieckiego? A może chcesz rozwinąć swoje dotychczasowe doświadczenie zawodowe pracując w dużej firmie o zasięgu międzynarodowym?

Dołącz do naszego zespołu, pracuj w gronie wykwalifikowanych osób i buduj swoją ścieżkę kariery razem z nami!

Dodatkowo jeśli jesteś studentem studiów niestacjonarnych będzie to dodatkowym atutem!

Obecnie poszukujemy do naszego biura we Wrocławiu:

Młodszego specjalisty ds. realizacji projektów zagranicznych

Twoje przyszłe zadania to m.in.:

  • rezerwacja hoteli na terenie całej Europy,
  • telefoniczna weryfikacja znajomości języka niemieckiego,
  • wsparcie teamów w procesie realizacji projektów zagranicznych,
  • współpraca z innymi działami firmy (księgowość, personalny, IT)
  • obsługa programów niezbędnych do funkcjonowania firmy.

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 – 16:00,
  • wsparcie ze strony zespołu i szkolenia, które przygotują Cię do pracy,
  • pracę w młodym i energicznym zespole,
  • dostęp do platformy szkoleniowej,
  • benefity pracownicze (pakiet zdrowotny Luxmed, karta MultiSport), wyjazdy integracyjne, imprezy firmowe.

To praca dla Ciebie jeśli:

  • znasz j. niemiecki na poziomie średniozaawansowanym (warunek konieczny), dodatkowym atutem będzie znajomość j. angielskiego,
  • cechuje Cię obowiązkowość, komunikatywność, samodzielność w działaniu i bardzo dobra organizacja pracy,
  • masz wykształcenie min. średnie.

Czekamy na Ciebie!

Prosimy o dodanie w treści CV następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (w tym wizerunku w razie załączenia fotografii) przez Invent Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego.”