BNP Paribas S.A. Oddział w Polsce
Warszawa Bankowość
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 7 sierpnia 2023. Zobacz aktualne

(Młodszy) Specjalista z Językiem Francuskim w Obszarze Operacji Finansowych

BNP Paribas S.A. Oddział w Polsce Warszawa
Nie podano
Praca, Praktyki, Staż

BNP Paribas Securities Services Poland to część grupy BNP Paribas specjalizująca się w obsłudze operacji na papierach wartościowych oraz funduszach inwestycyjnych dla inwestorów instytucjonalnych oraz instytucji finansowych. Działamy w trzydziestu czterech krajach na pięciu kontynentach. Jesteśmy jednym z pięciu największych banków powierniczych na świecie.

Obowiązki:

  • Zapewnienie kompleksowego wsparcia procesów zarządzania funduszami inwestycyjnymi na całym świecie
  • Praca przy międzynarodowych rynkach finansowych, obsługujących różne instrumenty finansowe
  • Obsługa transakcji finansowych
  • Zapewnienie najwyższej jakości obsługi klienta wewnętrznego i zewnętrznego
  • Aktywna współpraca z zespołami z różnych części świata
  • Wsparcie zespołu w codziennych zadaniach

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub status studenta (preferowane kierunki ekonomiczne, finansowe)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego oraz francuskiego (min. B2)
  • Znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excela
  • Zainteresowanie rynkami kapitałowymi
  • Zorientowanie na szczegóły oraz proaktywność
  • Umiejętność pracy w zespole

Co oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Sześć ścieżek kariery do wyboru
  • Kompleksowy program wprowadzający
  • Szkolenia, dofinansowane kursy językowe, certyfikaty zawodowe i studia podyplomowe
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Pracowniczy Program Emerytalny
  • Karta Multisport
  • Karta Lunchowa
  • Nowoczesne, ekologiczne biuro zlokalizowane w pobliżu stacji Metro Daszyńskiego
  • Możliwość integracji i podniesienia dobrej atmosfery pracy (drużyny sportowe, klub szachowy, Toastmasters, MixCity, Pride Poland, CSR)

BNP Paribas promuje równość szans i zobowiązuje się do zapewnienia, że ​​żadna osoba nie jest dyskryminowana ze względu na wiek, niepełnosprawność, zmianę płci, stan małżeństwa lub związku partnerskiego, ciążę i macierzyństwo, rasę, religię lub przekonania, płeć czy orientację seksualną. Do wniosku prosimy dołączyć poniższą klauzulę: