Faurecia Automotive Polska S.A.
Jelcz-Laskowice Motoryzacja
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 31 stycznia 2022. Zobacz aktualne

Młodszy Specjalista w dziale Produkcji (program rozwojowy w kierunku Mistrza Produkcji)

Faurecia Automotive Polska S.A. Jelcz-Laskowice
Nie podano
Praktyki, Staż
Umowa o pracę

Twoje zadania:

  • Poznanie elementów rutyny Mistrza produkcji
  • Zarządzanie podległym zespołem pracowników (5-7 osób)
  • Udział w spotkaniach zgodnie z matrycą komunikacji
  • Wsparcie dedykowanego Mistrza w realizacji planów produkcyjnych
  • Prowadzenie projektu produkcyjnego- pilot
  • Zarządzanie wskaźnikami podległego obszaru- przygotowanie, analiza, raporty, plany naprawcze
  • Udział w audytach wewnętrznych
  • Tworzenie raportów i analiz na potrzeby działu

Nasze oczekiwania:

  • Studia wyższe w trakcie nauki - warunek konieczny
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiającą swobodną codzienną komunikację
  • Biegła obsługa komputera – szczególnie sprawnej obsługi MS Office- Excel, Power Point
  • gotowości do podjęcia zatrudnienia w pełnym wymiarze czasu pracy w systemie zmianowym
  • Naturalne predyspozycje liderskie
  • Umiejętność szybkiej adaptacji do zmian
  • Zorientowanie na osiąganie celów

Oferujemy:

  • System premiowy
  • Opieka medyczna Luxmed
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Stołówka pracownicza
  • Świadczenia świąteczne
  • Program emerytalny PPE
  • Pakiet szkoleń
  • Nagrody jubileuszowe
  • Karta Multisport
  • Dofinansowanie wypoczynku
  • Inne Benefity z ZFŚS