Faurecia Automotive Polska S.A.
Jelcz-Laskowice Motoryzacja
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 31 stycznia 2022. Zobacz aktualne

Młodszy Specjalista w dziale Personalnym - program rozwojowy (rozwój w kierunku HRBP)

Faurecia Automotive Polska S.A. Jelcz-Laskowice
Nie podano
Praktyki, Staż
Umowa o pracę

Twoje zadania:

  • Współpraca z agencjami pracy tymczasowej – koordynowanie procesu
  • Wsparcie w projektach takich jak: rekrutacje, szkolenia, ocena pracownicza, rozwój pracowników
  • Wsparcie w przygotowywaniu analiz
  • Wsparcie działu w bieżących zadaniach- przygotowania do audytów, administracja kadrowa, eventy, „miękkie” projekty
  • Przygotowywanie raportów wskazanych przez przełożonego

Nasze oczekiwania:

  • Dobiegające końca studia wyższe, najlepiej kierunkowych ZZL
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodna komunikację (pracujemy w międzynarodowym środowisku),
  • Biegła obsługa komputera – szczególnie sprawna obsługa Excel, Power Point
  • Gotowość do podjęcia zatrudnienia w pełnym wymiarze czasu pracy (8 h)

Oferujemy:

  • System premiowy
  • Opieka medyczna Luxmed
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Stołówka pracownicza
  • Świadczenia świąteczne
  • Program emerytalny PPE
  • Pakiet szkoleń
  • Nagrody jubileuszowe
  • Karta Multisport
  • Dofinansowanie wypoczynku
  • Inne Benefity z ZFŚS