Gift-4ever.pl
Kraków Internet / e-Commerce
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 30 maja 2022. Zobacz aktualne

Młodszy specjalista planowania sprzedaży Allegro i marketingu online, copywriter

Gift-4ever.pl Kraków
3500 - 5000zł
Praca, Praktyki, Staż
Umowa zlecenie

Nasza firma www.gift-4ever.pl zajmuje się sprzedażą personalizowanych upominków dla klientów detalicznych na różne okazje. Dokładamy starań aby przygotowane przez nas wzory graficzne wpisywały się w oczekiwania klientów, z uwzględnieniem ich wieku, płci, zainteresowań, pasji i hobby.

Poszukujemy ambitnej, cierpliwej osoby, z umysłem analitycznym studiującej zaocznie do naszego zespołu w Krakowie.

PROSIMY: Przeczytaj dokładnie treść ogłoszenia zanim zaaplikujesz

Kogo szukamy?

Jeśli poniższe opisuje właśnie Ciebie aplikuj!

  • Zainteresowanie działaniem kanałów sprzedaży internetowej,
  • Zainteresowanie budową, obsługą (administracyjna, nie obsługa klienta) i narzędziami marketingowymi platform internetowych takich jak Allegro, sklepów internetowych,
  • Lekkie pióro, umiejętność tworzenia ciekawych i spójnych opisów produktów,
  • Doskonała znajomość ortografii, interpunkcji i gramatyki języka polskiego,
  • Zainteresowanie działaniem strategii marketingowych, mechanizmów Google Ads i ciasteczek (nie tylko tych do kawy),
  • Umiejętność wyszukiwania w sieci sensownych odpowiedzi na najmniej sensowne pytania,
  • Elastyczność w podejściu do pracy tzn. czasem mrówcze wykonywanie setek powtarzalnych czynności, a czasem przełączenie na tryb kreatywny i wymyślanie najodważniejszych strategii marketingowych.

Co oferujemy:

  • Regularne zatrudnienie w ramach stałej umowy zlecenia (możliwość późniejszego przejścia na umowę o pracę)
  • Doskonałe możliwości rozwoju w obszarze e-commerce, dostęp skarbnicy wiedzy – możliwość uczenia się od najlepszych,
  • Bezpośrednie szkolenia 1 na 1, codzienne wsparcie i pełne wdrożenie do pracy,
  • Możliwość współuczestniczenia w procesach product development, możliwość wdrażania własnych pomysłów i testowania rynku,
  • Codzienna świeża kawa z ekspresu bez ograniczeń,
  • Nielimitowany humor i dobre towarzystwo.

Zadania na stanowisku

  • powtarzalne prace w zakresie tworzenia oraz przenoszenia ofert pomiędzy platformami sprzedażowymi allegro / sklep internetowy,
  • redagowanie ofert (tworzenie opisów produktowych),
  • prace w zakresie dostosowywania ofert do zmieniających się wymagań rynkowych (zmiany parametrów ofert, treści itp.),
  • prace przy tworzeniu nowych ofert oraz uruchamianiu nowych kanałów sprzedaży,
  • prace przy analizie danych, przygotowywanie raportów, research rynkowy,
  • w wysokim sezonie obsługa urządzenia grawerującego,
  • współpraca w zakresie rozwoju produktów.

Jeśli powyższa oferta jest dla Ciebie interesująca i uważasz, że spełniasz opisane przez nas kryteria wyślij LIST MOTYWACYJNY i opisz w nim swoje zainteresowania i oczekiwania wobec tej pracy. Jeśli masz jakieś doświadczenie zawodowe opisz je, a jeżeli to tylko zainteresowania czy hobby, to opisz nam co już potrafisz, a czego chciałbyś się nauczyć.

Uwaga: rozpatrujemy tylko aplikacje z przesłanym listem motywacyjnym. Na każdą aplikację odpowiemy najdalej w ciągu 3 dni od otrzymania, niezależnie od naszej decyzji.