APPJOBS WORK
Gdańsk Nie podano
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 17 lipca 2022. Zobacz aktualne

Młodszy specjalista | Młodsza specjalistka ds. marketingu bez doświadczenia

Rekrutacja zdalna
APPJOBS WORK Gdańsk
3500 - 4000zł
Praca, Praktyki, Staż
Umowa B2B, umowa zlecenie

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenia oraz zarządzanie reklamy social media
  • Tworzenie oraz zarządzanie kampanii Google ads oraz Facebook ads.
  • Wsparcie przy prowadzeniu social media.
  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy i wspieranie działań promocyjnych.
  • Wsparcie Zarządu Spółki w bieżących działaniach.

Nasze wymagania

  • Status studenta/ucznia
  • Kreatywność
  • Praktyczna znajomość social mediów (Facebook, Instagram, YouTube).
  • Mile widziane doświadczenie na podobnych stanowiskach lub kursy z zakresu marketingu.
  • Mile widziana znajomość programu do obróbki graficznej.
  • Zaangażowanie oraz pomysłowość.
  • Samodzielność i inicjatywa w działaniu.
  • Znajomość języka ang.

To oferujemy

  • Wynagrodzenie 3500-4000 brutto
  • Elastyczny czas pracy
  • Wysoki stopień samodzielności
  • Umowę o zlecenia
  • Laptop służbowy
  • Telefon służbowy