Ta oferta pracy jest nieaktualna od 22 kwietnia 2021. Zobacz aktualne

Młodszy Specjalista ds. Zarządzania Zasobami Ludzkimi

AMSO Balice
Nie podano
Praca

Wstęp

Co robimy?

Jesteśmy firmą zajmującą się dystrybucją poleasingowego sprzętu komputerowego. To produkty klasy premium, dlatego przykładamy szczególną uwagę do samego procesu sprzedaży. Nasze salony firmowe wyróżniają się nowoczesnym designem oraz przestrzenią pozwalającą czuć się komfortowo zarówno sprzedającym jak i kupującym. Równocześnie z salonami prowadzimy obszerne projekty związane ze sprzedażą e-commerce.

Twoje zadania

Chcielibyśmy powierzyć następujące obowiązki:

  • Procesach rekrutacyjnych
  • Procesie zatrudnienia nowych osób w organizacji
  • Tworzeniu i archiwizacji dokumentacji kadrowej
  • Prowadzeniu ewidencji czasu świadczenia pracy/usług
  • Procesie naliczania wynagrodzeń
  • Przygotowywaniu bieżących zestawień i zaświadczeń
  • Dbaniu o właściwy obieg dokumentów
  • We wszystkich projektach Departamentu Zarządzania Zasobami Ludzkimi
Twój profil

Od osób zatrudnionych będziemy wymagać:

  • Masz minimum roczne doświadczenie w obszarze administracji personalnej
  • Karierę zawodową chcesz związać z obszarem HR
  • Jesteś osobą systematyczną, dokładną oraz samodzielną
  • Etyka i dyskrecja to Twoje mocne strony
  • Posiadasz znajomość obsługi pakietu MS Office (Excel, Word)
Oferujemy

Osobom zaangażowanym zrekompensujemy się:

  • Perspektywy rozwoju w obszarze HR
  • Niezbędne narzędzia do realizacji zadań
  • Pracę w zgranym zespole
  • Wynagrodzenie dodatkowe za zaangażowanie w swoje obowiązki
  • Opiekę medyczną i ubezpieczenie grupowe
  • Możesz dołączyć do naszego programu sportowo-rekreacyjnego