AUTO1 Polska
Warszawa Internet / e-Commerce
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 18 stycznia 2021. Zobacz aktualne

Młodszy Specjalista ds. Transportu

AUTO1 Polska Warszawa
Nie podano
Praca
Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • Ścisła współpraca z:

    • lokalnymi i międzynarodowymi zespołami w zakresie usprawnienia działań logistycznych

    • przewoźnikami w celu wsparcia w realizacji transportu, nadzór nad zleceniami i rozliczanie wykonanych usług

  • Dbanie o wysoką jakość i terminowość świadczonych usług transportowych a także przepływ informacji między firmą a klientami, partnerami biznesowymi oraz centralą

  • Tworzenie, zarządzanie, i optymalizacja wewnętrznych procesów operacyjnych dotyczących transportu oraz integrowanie ich z procesami centralnymi

  • Terminowe kompletowanie, przekazywanie i archiwizowanie dokumentów

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (kierunek: Logistyka, Ekonomia, Zarządzanie lub pokrewne)

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w tym programu Excel

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1/B2

  • Znajomość procesów logistycznych

  • Minimum rok doświadczenia w obszarze związanym z transportem/logistyką

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Benefity pozapłacowe (karta sportowo-rekreacyjna, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe i wiele więcej)

  • Otwartość na wdrażanie nowych pomysłów usprawniających działanie firmy

  • Przyjazną atmosferę pracy w zespole nastawionym na współpracę

  • Doskonałe możliwości rozwoju zawodowego w dynamicznym środowisku

Brzmi interesująco? Prześlij nam swoje CV. Czekamy na Ciebie!