CCIG
Gdańsk Obsługa Klienta / Call Center
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 28 listopada 2021. Zobacz aktualne

Młodszy specjalista ds. telefonicznej obsługi klienta

Rekrutacja zdalna
CCIG Gdańsk
Nie podano
Praca, Praktyki, Staż

Nie masz problemów w nawiązywaniu kontaktów i chcesz zdobyć nowe doświadczenie? Śmiało aplikuj! Wymagamy uśmiechu i pozytywnego nastawienia - wszystkiego nauczymy Cię sami!

Twoje zadania:

  • Telefoniczne obsługa Klientów - pomagamy, doradzamy - od tego jesteśmy :)
  • Utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientem i kompleksowa obsługa w każdej sprawie

Wymagania? Prawie żadne!

Bogaty pakiet szkoleń odpowiednio przygotuje Cię do rozpoczęcia pracy :)

Weź ze sobą dużo pozytywnej energii!

Jedyne czego potrzebujemy to Twojej dostępności przez około 25h w tygodniu.

Oferujemy:

  • stałe wynagrodzenie podstawowe
  • premie uzależnione od Twoich osiągnięć
  • konkursy i spotkania integracyjne
  • pracę w młodym zespole
  • elastyczny grafik dostosowany do Twoich potrzeb
  • pracę w centrum Wrzeszcza

Nie boisz się nowych wyzwań? Aplikuj :)