Green Cell
Kraków Internet / e-Commerce
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 14 sierpnia 2022. Zobacz aktualne

Młodszy specjalista ds. sprzedaży w salonie

Green Cell Kraków
Nie podano
Praca

Każdego dnia dbamy, żeby Twoje urządzenia mobilne były pełne świeżej energii. Projektujemy elektronikę użytkową kierowani potrzebami klientów. Co druga bateria do laptopa kupiona w Polsce pochodzi od nas. Z naszych produktów korzystają klienci na całym świecie. Jesteśmy liderem na rynku magazynowania energii. W CSG S.A. poprzez nasze marki: Green Cell, Świat Baterii, Battery Empire i RDY, napędzamy rewolucję w elektromobilności.

Do naszego Zespołu Sprzedaży poszukujemy osoby, która będzie razem z nami współtworzyła tę ciągle trwającą mobilną rewolucję i rozwijała markę Green Cell.

Zakres obowiązków:

  • Obsługa Klienta detalicznego w salonie sprzedaży,
  • Przygotowywanie odbiorów zamówień internetowych,
  • Dostarczanie jak najlepszej obsługi naszym Klientom,
  • Odpowiadanie na mailowe i telefoniczne zapytania Klientów,
  • Dbanie o wygląd salonu sprzedaży oraz stany magazynowe.

Czego oczekujemy od kandydatów?:

  • Zainteresowania szeroko pojętą elektroniką użytkową,
  • Min. rok doświadczenia w kontaktach f2f z klientem detalicznym,
  • Wykształcenia min. średniego (mile widziane związane z elektroniką lub handlem),
  • Znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • Energicznego i pozytywnego nastawienia do życia,
  • Umiejętności pracy w zespole i szybkiego nawiązywania kontaktu z ludźmi.

Co oferujemy?:

  • Umowę o pracę lub umowa zlecenie,
  • Szkolenia produktowe,
  • Wyzwania, ciekawe zadania, szeroki wachlarz technologii,
  • Przyjazną atmosferę i komfortowe warunki pracy w energicznym zespole,
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy,
  • Prywatną opiekę medyczną, MultiSport, ubezpieczenie na życie (dofinansowanie).