NTS-Energy sp. z o.o.
Wrocław Nie podano
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 2 września 2021. Zobacz aktualne

Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży

Zdalnie w czasie COVID
NTS-Energy sp. z o.o. Wrocław
3000 - 4000zł
Praca
Umowa zlecenie

ZADANIA:

  • telefoniczna obsługa Klienta
  • aktywne pozyskiwanie Klientów
  • przygotowywanie ofert dla nowych Klientów
  • obsługa programu CRM
  • ścisła współpraca z Dyrektorem Handlowym
  • sporządzanie wycen, kosztorysów kupna i montażu pomp ciepła
  • współpraca z instalatorami, inwestorami i firmami budowlanymi
  • doradztwo techniczne w zakresie pomp ciepła, rekuperacji i wentylacji
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy w kontaktach z Klientami
  • udział w szkoleniach i targach branżowych

WYMAGANIA:

  • wykształcenie minimum średnie, wyższe techniczne - mile widziane
  • doświadczenia w sprzedaży, w branży grzewczej będzie dodatkowym atutem
  • nastawienie pro-klienckie
  • łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów handlowych z klientami
  • umiejętności negocjacyjne i efektywne komunikowanie się
  • doskonała organizacja czasu pracy i planowania działań
  • nastawienie na realizację wyznaczonych zadań
  • odpowiedzialność, sumienność, wysoka kultura osobista
  • umiejętność analitycznego i logicznego myślenia
  • umiejętność pracy w zespole
  • znajomość i sprawne posługiwania się pakietem MS Office oraz systemem CRM mile widziane
  • prawo jazdy kat B mile widziane
  • znajomość rynku odnawialnych źródeł energii będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY:

  • niezbędne narzędzia pracy
  • stanowisko pełne wyzwań zawodowych
  • ciekawą pracę w niekorporacyjnej atmosferze
  • wpływ na kształt i współtworzenie realizowanych strategii sprzedażowych
  • możliwość rozwoju zawodowego i poznania najnowszych technologii i produktów branży OZE