Nowe Kolory
Warszawa Nie podano
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 26 sierpnia 2022. Zobacz aktualne

Młodszy specjalista ds. sprzedaży

Nowe Kolory Warszawa
4000 - 4900zł
Praca
Umowa o pracę, umowa zlecenie

Nowe Kolory pomagają polskim firmom w prowadzeniu sprzedaży na zagranicznych rynkach e-commerce.

Obowiązki:

  • Tworzenie ofert handlowych w odpowiedzi na potrzeby Klientów oraz przedstawianie warunków współpracy,
  • Pozyskiwanie nowych Klientów,
  • Budowanie długotrwałej relacji z Klientem,
  • Dbanie o dobry wizerunek firmy.

Wymagania:

  • Otwartość i łatwość w nawiązywaniu kontaktów z Klientami,
  • Pozytywne nastawienie i chęć rozwoju,
  • Determinacja do osiągania celów i pewność siebie,
  • Znajomość pakietu MS Office,
  • Mile widziana znajomość rynku e-commerce (np. Allegro, eBay, Amazon, eMAG).

Oferujemy:

  • Umowę o pracę bądź inną formę współpracy,
  • Wynagrodzenie podstawowe(4000-4900 PLN brutto) plus atrakcyjny system prowizyjny (już od pierwszego pozyskanego Klienta),
  • Elastyczne godziny rozpoczynania pracy,
  • Wsparcie zespołu w osiąganiu celów oraz przyjazną atmosferę pracy.