OANDA
Warszawa Finanse / Ekonomia
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 21 lipca 2022. Zobacz aktualne

Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży

Rekrutacja zdalna
Zdalnie w czasie COVID
OANDA Warszawa
Nie podano
Praca, Praktyki, Staż
Umowa o pracę

Jeśli lubisz kontakt z Klientem i chcesz rozwijać swoje umiejętności w obszarze rynków finansowych dołącz do TMS Brokers,który należy do grupy OANDA, światowego lidera obrotu instrumentami finansowymi.

Jesteśmy najbardziej doświadczonym domem maklerskim w Polsce, który oferuje usługi finansowe oparte na technologii informacyjnej (FinTech). Dajemy inwestorom intuicyjne narzędzia do handlu na walutach, surowcach, indeksach giełdowych, akcjach i kryptowalutach. Dzięki aplikacji mobilnej TMS Brokers inwestycje na globalnych rynkach są zawsze pod ręką!

Twój zakres obowiązków:

  • Codzienny telefoniczny kontakt z potencjalnymi Klientami dotyczący oferty Domu Maklerskiego (wewnętrzna baza kontaktów).
  • Edukacja Klientów w zakresie zasad funkcjonowania rynków finansowych oraz naszyh produktów.
  • Dokumentowanie bieżącej komunikacji z Klientami w systemie wewnętrznym.
  • Wsparcie Doradców Klienta w bieżącej pracy.
  • Kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie co najmniej średnie, jesteśmy otwarci dla studentów, ale powinieneś być w stanie pracować w pełnym wymiarze godzin.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (min. B1).
  • Wcześniejsze doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem.
  • Znajomość rynków finansowych lub pasja do handlu na rynku Forex, giełdowym i kryptograficznym mile widziana.
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne.
  • Dobre umiejętności organizacyjne.

To oferujemy:

  • Wynagrodzenie podstawowe oraz premie, które dadzą Ci wpływ na poziom zarobków.
  • Zdobycie wiedzy i praktycznego doświadczenia na rynkach finansowych.
  • Możliwość rozwoju i awansu w ramach organizacji.
  • Pracę w młodym i pozytywnym zespole specjalistów.
  • Pakiet benefitów (opieka medyczna oraz karta Multisport).