Ta oferta pracy jest nieaktualna od 23 kwietnia 2021. Zobacz aktualne

Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji i Selekcji

FG Energy Kielce
2800 - 3500zł
Praca
Umowa zlecenie

Opis oferty pracy:

Miejsce pracy: Kielce

Region: Świętokrzyskie

FG Energy jest nową spółką fotowoltaiczną, wchodzącą na rynek w Polsce. Poszukujemy osoby, która jest zdecydowana stworzyć z nami prężnie funkcjonującą, nowoczesną organizację oraz uczestniczyć w rozwoju bardzo ciekawego start - upa, który ma realne szanse stać się jednym z liderów polskiego rynku PV.

Obecnie poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Zadania:

– udział w bieżących procesach rekrutacyjnych

– prace head hunterskie, głównie z wykorzystaniem portalu Linked In

– wykonywanie zleconych zadań biurowych i organizacyjnych

– przeprowadzanie wstępnych wywiadów telefonicznych, w pewnej perspektywie - rozmów kwalifikacyjnych

Wymagania:

– wykształcenie wyższe

– pełna dyspozycyjność od 8:00 do 16:00 od poniedziałku do piątku

– mile widziane doświadczenie w pracy biurowej

– chęć do nauki oraz przyswajania nowej wiedzy

Oferujemy:

– umowę zlecenie – stawka podstawowa 18,30 zł brutto

– biuro w samym centrum miasta ( przy dworcu autobusowym )

– pełne szkolenie oraz wdrożenie do zawodu

– możliwość przyuczenia do zawodu rekrutera oraz opiekę doświadczonego HR Business Partnera w czasie szkolenia

Prosimy o zawarcie w CV zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji"