InConventus Group
Kraków Marketing / Reklama
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 17 grudnia 2019. Zobacz aktualne

Młodszy Specjalista ds. Projektów Edukacyjnych (praktyki)

InConventus Group Kraków
bezpłatne
Praktyki

Krótki opis firmy

InConventus Group - organizator wydarzeń branżowych, wyjazdów studyjnych poszukuje ambitnych kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Młodszy Specjalista ds. Projektów Edukacyjnych (Praktyki)

Organizacja wydarzeń targowych, w zakresie działań mających na celu pozyskiwanie i utrzymywanie kontaktów z profesjonalnymi uczestnikami wydarzeń branżowych

Zakres obowiązków

✔Telefoniczna obsługa Klientów w miłej i przyjaznej atmosferze, dbanie o wizerunek firmy

✔Udział w różnych zadaniach projektowych

✔Budowanie długotrwałych relacji z klientem

✔Szukanie najlepszych rozwiązań dla klienta

Wymagania

☛Wykształcenie wyższe lub status studenta

☛Komunikatywna znajomość angielskiego

☛Zaangażowanie, samodzielność, inicjatywa

☛Doskonałe umiejętności interpersonalne i komunikacyjne

☛Kreatywność (Młodszy Specjalista to początek Twojej drogi zawodowej i to właśnie Ty możesz ją z nami rozpocząć)

☛Zdolność szybkiego uczenia się i zdobywania nowej wiedzy

☛Samodzielność w realizacji powierzanych zadań

CO OFERUJEMY?

★Pracę w międzynarodowym środowisku

★Elastyczne godziny pracy

★Możliwość elastycznego łączenia studiów i zdobywania doświadczenia zawodowego

★Pracę w najbardziej dynamicznej branży

★Możliwość zdobycia nowego zawodu i ciekawego doświadczenia

★Dostęp do najnowocześniejszej techniki i wiedzy

★Przyjazne środowisko pracy, otwartość pracodawcy na pomysły

★Jednomiesięczny bezpłatny staż z możliwością przedłużenia na staż płatny. Po ukończeniu stażu – zatrudnienie w oparciu o umowę-zlecenie

★Atrakcyjny systemem bonusów uzależnionych od efektów Twojej pracy

★Możliwość wdrażania własnych pomysłów w życie

★Długofalową ścieżkę kariery

★Dofinansowania do sportu

Miejsce pracy

ul. Szlak 8a, Kraków