AUTO1 Polska
Warszawa Internet / e-Commerce
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 17 stycznia 2021. Zobacz aktualne

Młodszy Specjalista ds. Operacyjnych

AUTO1 Polska Warszawa
Nie podano
Praca
Opis stanowiska

Obowiązki:

  • Kontakt z partnerami handlowymi i pomoc w rozwiązywaniu bieżących problemów w zakresie obsługi posprzedażowej (m.in. przetwarzanie reklamacji oraz przygotowanie dokumentacji)

  • Obsługa zgłoszeń zgodnie z obowiązującymi procedurami operacyjnymi, w tym kontakt z współpracownikami z oddziałów firmy na terenie całej Europy

  • Przygotowywanie porównań i analiz  oraz rekomendowanie rozwiązań w ramach przydzielonych projektów

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe

  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta (telefonicznej lub mailowej)

  • Mile widziana wiedza z zakresu techniki samochodowej i eksploatacji pojazdów oraz umiejętność sporządzania wycen wartości pojazdów

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (min. B1)

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w tym programu Excel

Co my możemy zaoferować Tobie?

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat

  • Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku oraz rozwoju w ramach struktur firmy

  • Benefity pozapłacowe (karta sportowo-rekreacyjna, opieka medyczna, ubezpieczenie i wiele więcej)

  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole nastawionym na współpracę

Brzmi interesująco? Prześlij nam swoje CV!