Młodszy Specjalista ds. Operacyjnych

Praca
nie podano
Warszawa

AUTO1 Group jest europejskim leaderem online'owych giełd samochodów używanych. Grupa obecna jest w ponad 30 krajach i wciąż wchodzi na kolejne rynki. Nasi klienci mają dostęp do ponad 30 000 sprawdzonych samochodów używanych. Warszawskie biuro koordynuje wszystkie działania grupy w Polsce, Czechach, Słowacji oraz w krajach bałtyckich i na Bałkanach. Tylko w 2019 roku AUTO1 Group sprzedała ponad 619 000 samochodów używanych (z przychodem 3,5 miliarda euro), a od 2012 roku sprzedaliśmy ich już ponad 2 000 000! W całej grupie zatrudniamy obecnie ponad 4 200 osób.

Jeżeli chcesz zdobyć pierwsze doświadczenie w międzynarodowej firmie - wyślij aplikację i dołącz do naszego zespołu!

Obowiązki:

  • Kontakt z partnerami handlowymi i pomoc w rozwiązywaniu bieżących problemów w zakresie obsługi posprzedażowej (m.in. przetwarzanie reklamacji oraz przygotowanie dokumentacji)

  • Obsługa zgłoszeń zgodnie z obowiązującymi procedurami operacyjnymi, w tym kontakt z współpracownikami z oddziałów firmy na terenie całej Europy

  • Przygotowywanie porównań i analiz oraz rekomendowanie rozwiązań w ramach przydzielonych projektów

  • Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe

  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta (telefonicznej lub mailowej)

  • Mile widziana wiedza z zakresu techniki samochodowej i eksploatacji pojazdów oraz umiejętność sporządzania wycen wartości pojazdów

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (min. B1)

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w tym programu Excel

  • Co my możemy zaoferować Tobie?

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat

  • Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku oraz rozwoju w ramach struktur firmy

  • Benefity pozapłacowe (karta sportowo-rekreacyjna, opieka medyczna, ubezpieczenie i wiele więcej)

  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole nastawionym na współpracę

  • Brzmi interesująco? Prześlij nam swoje CV!