Warta
Warszawa Ubezpieczenia
Dodaj opinię
Czy to Twoja firma? Przejmij profil
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 19 stycznia 2021. Zobacz aktualne

Młodszy Specjalista ds. Obsługi Ubezpieczeń Indywidualnych

Warta Warszawa
Nie podano
Praca

Opis stanowiska

  • procesowanie wniosków o zawarcie umowy ubezpieczenia na życie,
  • wyjaśnianie niezgodności w procesie zawarcia,
  • udzielanie odpowiedzi na pisemne i telefoniczne zapytania Klientów i Pośredników,
  • przygotowywanie raportów w programie Excel,
  • modyfikacja umów na podstawie Ogólnych Warunków Ubezpieczenia,
  • tworzenie aneksów do umów,
  • obsługa polecenia zapłaty,
  • obsługa korespondencji rocznicowej i ustawowej.

Wymagania

  • doświadczenie w pracy operacyjnej w firmie ubezpieczeniowej,
  • umiejętność poprawnego przygotowania korespondencji służbowej,
  • znajomość urządzeń biurowych,
  • znajomość programu Windows,
  • znajomość programu Excel na poziomie średnio zaawansowanym,
  • wiedza z zakresu obsługi Klienta i aktualnych przepisów,
  • komunikatywność, otwartość, umiejętność pracy w zespole,
  • dobra organizacja pracy własnej.

Oferujemy

  • pracę w oparciu o umowę zastępstwo,
  • pracę w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się firmie wchodzącej w skład jednej z największych międzynarodowych grup ubezpieczeniowo-finansowych,
  • interesującą pracę w zgranym zespole,
  • możliwość dalszego rozwoju,
  • dogodną lokalizację w centrum Warszawy,
  • prywatną opiekę medyczną, kartę sportową, ubezpieczenie grupowe,
  • bogaty pakiet dodatków, premii i świadczeń socjalnych.