Młodszy Specjalista ds. Obsługi Ubezpieczeń Indywidualnych

Ta oferta pracy jest nieaktualna od 19 stycznia 2021. Sprawdź aktualne oferty.
Praca
nie podano
Warszawa

Opis stanowiska

  • procesowanie wniosków o zawarcie umowy ubezpieczenia na życie,
  • wyjaśnianie niezgodności w procesie zawarcia,
  • udzielanie odpowiedzi na pisemne i telefoniczne zapytania Klientów i Pośredników,
  • przygotowywanie raportów w programie Excel,
  • modyfikacja umów na podstawie Ogólnych Warunków Ubezpieczenia,
  • tworzenie aneksów do umów,
  • obsługa polecenia zapłaty,
  • obsługa korespondencji rocznicowej i ustawowej.

Wymagania

  • doświadczenie w pracy operacyjnej w firmie ubezpieczeniowej,
  • umiejętność poprawnego przygotowania korespondencji służbowej,
  • znajomość urządzeń biurowych,
  • znajomość programu Windows,
  • znajomość programu Excel na poziomie średnio zaawansowanym,
  • wiedza z zakresu obsługi Klienta i aktualnych przepisów,
  • komunikatywność, otwartość, umiejętność pracy w zespole,
  • dobra organizacja pracy własnej.

Oferujemy

  • pracę w oparciu o umowę zastępstwo,
  • pracę w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się firmie wchodzącej w skład jednej z największych międzynarodowych grup ubezpieczeniowo-finansowych,
  • interesującą pracę w zgranym zespole,
  • możliwość dalszego rozwoju,
  • dogodną lokalizację w centrum Warszawy,
  • prywatną opiekę medyczną, kartę sportową, ubezpieczenie grupowe,
  • bogaty pakiet dodatków, premii i świadczeń socjalnych.