PilkaNaHali.pl
Warszawa Nie podano
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 15 grudnia 2023. Zobacz aktualne

Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta

PilkaNaHali.pl Warszawa
Nie podano
Praca hybrydowa
Umowa zlecenie

Jeśli jesteś gotów podjąć wyzwanie i wpisać swoje nazwisko w historię dynamicznego rozwoju sportowej społeczności, to ta oferta jest dla Ciebie!

OBECNIE POSZUKUJEMY MŁODEJ, AMBITNEJ OSOBY, KTÓRA CHCIAŁABY POWIĘKSZYĆ NASZ ZESPÓŁ I ZOSTAĆ MŁODSZYM SPECJALISTĄ DS. OBSŁUGI KLIENTA.

TWOJE ZADANIA:

  • obsługa klientów (mail, telefon, CMS/CMR, social media itd.),
  • wsparcie w pozyskiwaniu nowych klientów i działaniach marketingowych,
  • wsparcie w organizacji zajęć i eventów,
  • rozwój projektu w innych miastach Polski,
  • wsparcie w działaniach new business, tworzenia kluczowych partnerstw z firmami i influencerami,
  • wizytacje na naszych obiektach oraz organizowanych przez nas zajęciach.

CO OFERUJEMY:

  • startupowy klimat oraz realny wpływ na rozwój firmy,
  • możliwość wdrażania własnych projektów,
  • pozytywną i luźną atmosferę w pracy w Biznes Hub na Stadionie PGE Narodowym,
  • elastyczne godziny pracy (min. 80 h w miesiącu),
  • praca w systemie hybrydowym (częściowo w biurze, częściowo w domu),
  • pakiet na zajęcia sportowe w PilkaNaHali.pl,
  • zdobycie cennego doświadczenia i styczność z praktykami biznesu.

Wyślij swoje zgłoszenie na adres: rekrutacja@pilkanahali.pl

Na zgłoszenia czekamy do 15 grudnia 2023 r.

DOŁĄCZ DO PILKANAHALI.PL TAM, GDZIE SPORT STAJE SIĘ PASJĄ, A AKTYWNOŚĆ ŁĄCZY LUDZI!