LeadStar
Kraków Internet / e-Commerce
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 19 lutego 2022. Zobacz aktualne

Młodszy specjalista ds. obsługi kampanii reklamowych

LeadStar Kraków
3100 - 4000zł
Praca, Staż
Umowa zlecenie

Wymagania na stanowisku pracy:

  • status studenta
  • min. ilość godzin pracy w tygodniu: 30 (elastyczny czas pracy)
  • samodzielność, umiejętność planowania i analitycznego myślenia
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym (korespondencja mailowa)
  • kreatywność
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • zdolność do szybkiego uczenia się
  • dokładność i staranność w wykonywaniu zadań
  • umiejętności będą dodatkowym atutem: znajomość Canva, Gimp lub innego programu graficznego; doświadczenie w przygotowywaniu postów na fanpage na Fb i IG

Firma oferuje:

  • miłą atmosferę pracy w dynamicznym i dobrze zorganizowanym zespole
  • imprezy firmowe, wspólne Burger Day / Pizza Day
  • elastyczny czas pracy (dopasowany do studentów)
  • perspektywę rozwoju i awansu
  • zdobycie doświadczenia zawodowego w marketingu internetowym
  • przeszkolenie i przekazanie wszystkich niezbędnych informacji potrzebnych na podanym stanowisku

Obowiązki - zostaną podzielone na 2 zatrudnione osoby:

  • wyszukiwanie i pozyskiwanie potencjalnych wydawców do współpracy
  • wyszukiwanie i pozyskiwanie nowych źródeł na miejsca reklamowe (blogi, fora, sklepy internetowe, itp.)
  • kontakt z aktualnymi i nowo-pozyskanymi wydawcami
  • analiza działań wydawców
  • przygotowywanie wycen kampanii reklamowych
  • kontrola i aktualizacja informacji o produktach/usługach z kampanii reklamowych
  • kontrola i aktualizacja materiałów reklamowych
  • kontrola i aktualizacja danych wydawców
  • obsługa bazy adresów e-mail wydawców (tworzenie i wysyłanie mailingów do wydawców)
  • wsparcie dla zespołu w prowadzeniu bloga LeadStar
  • pomoc w rozliczeniach wydawców
  • bieżąca współpraca z pozostałymi działami spółki
  • wsparcie obecnych pracowników Działu Marketingu
  • w wolnej chwili: obsługa fanpage i profilu na IG firmy (m.in. przygotowywanie i publikowanie postów na FB i IG, odpowiadanie na wiadomości i komentarze)

Zatrudnienie: możliwe od 01 marca 2022 lub od 1 kwietnia 2022.

Praca: stacjonarna (nasze biuro mieści się na osiedlu Albertyńskim w Krakowie).