KPMG
Katowice Doradztwo / Konsulting
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 13 maja 2023. Zobacz aktualne

Młodszy specjalista ds. monitorowania należności

KPMG Katowice
Nie podano
Praca, Praca hybrydowa, Praktyki, Staż
Baner KPMG
Zespół KPMG
Ikona KatowiceKatowice

Audit Support Center (ASC) w Katowicach jest działem odpowiedzialnym za kompleksowe wsparcie zespołów audytowych KPMG w Polsce w wybranych procesach badania sprawozdania finansowego oraz w czynnościach administracyjnych.

ASC świadczy szeroki zakres usług, w tym usługi back-office wspierające procesy administracyjne firmy: fakturowanie, windykacja, analiza danych finansowych, przygotowywanie dokumentacji związanej z zarządzaniem ryzykiem, drafty ofert handlowych oraz umów z Klientami, wsparcie procesu planowania i budżetowania oraz archiwizacja dokumentacji. Oferta centrum wsparcia ulega ciągłemu rozszerzaniu poprzez rozwój istniejących usług oraz przejmowanie nowych procesów.

Oczekujemy:

  • mile widziane doświadczenie w podobnej roli (praca w call center będzie dodatkowym atutem)
  • praktyczna znajomość zagadnień związanych z windykacją
  • dobra znajomość języka angielskiego (minimum poziom B2)
  • swobodna obsługa pakietu MS Office
  • umiejętność zarządzania czasem, dbałość o jakość i terminowość

Zakres obowiązków:

  • miękka windykacja należności od klientów
  • kontakt z klientami w zakresie zaległych płatności
  • bieżące nadzorowanie terminowości spłat oraz poziomu należności
  • współpraca z menadżerami innych działów KPMG w celu efektywnej windykacji należności
  • tworzenie raportów; analiza i monitorowanie efektywności prowadzonych działań

Oferujemy:

  • pracę hybrydową – Ty wybierasz z jakiego miejsca!
  • finansowanie kwalifikacji zawodowych
  • stały rozwój – skorzystaj z dofinansowania studiów podyplomowych, kursów językowych, przygotowawczych i egzaminów
  • szeroki pakiet szkoleń – korzystaj z platform Degreed i LinkedIn Learning, szkoleń technicznych oraz certyfikowanych szkoleń Microsoft
  • wsparcie Buddy’ego – Twój opiekun będzie dla Ciebie przewodnikiem po KPMG
  • program poleceń – zyskaj dodatkowy bonus finansowy za skuteczną rekomendację znajomego do pracy
  • program mentoringowy – świadomie planuj swoją ścieżkę kariery
  • pakiet kafeteryjny – wybieraj benefity, które Cię interesują m.in. kartę MultiSport, bilety do kina, teatru, vouchery i zniżki
  • prywatną opiekę medyczną, dodatkowe ubezpieczenie i program wellbeing – dbaj o siebie i swoją rodzinę
  • flotę samochodową – Twój komfort jest dla nas ważny!
  • udział w wydarzeniach branżowych – wesprzemy finansowo doskonalenie Twoich umiejętności
  • wyjazdy i spotkania integracyjne – zorganizujemy i dofinansujemy budowanie relacji zespołowych
  • drużyny sportowe – rozwijaj swoje pasje i aktywnie spędzaj czas
  • dni wolne na wolontariat – skorzystaj z 2 dodatkowych dni wolnych i grantu na działania charytatywne
  • prezenty świąteczne lub bonusy – pamiętamy o miłych gestach

Masz pytania?

Zapytaj Rekrutera
KPMG w Polsce