Warta
Warszawa Ubezpieczenia
Dodaj opinię
Czy to Twoja firma? Przejmij profil
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 19 stycznia 2021. Zobacz aktualne

Młodszy Specjalista ds. Marketingu

Warta Warszawa
Nie podano
Praca

Opis stanowiska

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • realizacja strategii marketingowej dla zarządzanych produktów ubezpieczeniowych,
  • tworzenie komunikacji produktowej we współpracy z agencjami zewnętrznymi,
  • aktywacja akcji promocyjnych we współpracy z wewnętrznym działem sprzedaży i produktu,
  • bliska współpraca z partnerami zewnętrznymi w ramach dystrybucji bancassurance i affinity,
  • analiza klienta oraz monitoring prowadzonych działań promocyjnych w celu maksymalizacji wyników biznesowych,
  • zarządzanie budżetem marketingowym, dedykowanym powierzonej kategorii produktowej,
  • udział w powierzonych interdyscyplinarnych projektach firmy.

Wymagania

To stanowisko jest dla Ciebie, jeśli:

  • jesteś studentem ostatnich lat lub ukończyłeś studia, (preferowane kierunki: marketing, zarządzanie, ekonomia),
  • posiadasz min roczne doświadczenie w pracy w dziale marketingu,
  • miałeś możliwość pracy w obszarze marketingu B2B,
  • posiadasz umiejętności analityczne w połączeniu z rozumieniem środowiska biznesowego,
  • potrafisz pracować w zespole i pomiędzy działami (cross-funkcyjnie),
  • jesteś doskonałym organizatorem, kreatywnym, zaangażowanym i skutecznym w działaniu,
  • swobodnie mówisz i piszesz w języku angielskim,
  • doświadczenie w obszarze finansowym lub ubezpieczeniowym będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • współpracę w ramach umowy na zastępstwo,
  • pracę w jednej z największych firm ubezpieczeniowych w Polsce, wchodzącej w skład międzynarodowej Grupy,
  • dużą samodzielność w działaniu, ale też wsparcie zespołu,
  • mnóstwo wyzwań i możliwość rozwoju,
  • benefity obejmujące m.in.: opiekę medyczną Medicover, kartę Multisport, atrakcyjną ofertę ubezpieczeń Warty,
  • pracę w świetnej lokalizacji w biurze w śródmieściu (choć teraz głównie pracujemy zdalnie :)).