Młodszy Specjalista ds. Marketingu

Ta oferta pracy jest nieaktualna od 19 stycznia 2021. Sprawdź aktualne oferty.
Praca
nie podano
Warszawa

Opis stanowiska

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • realizacja strategii marketingowej dla zarządzanych produktów ubezpieczeniowych,
  • tworzenie komunikacji produktowej we współpracy z agencjami zewnętrznymi,
  • aktywacja akcji promocyjnych we współpracy z wewnętrznym działem sprzedaży i produktu,
  • bliska współpraca z partnerami zewnętrznymi w ramach dystrybucji bancassurance i affinity,
  • analiza klienta oraz monitoring prowadzonych działań promocyjnych w celu maksymalizacji wyników biznesowych,
  • zarządzanie budżetem marketingowym, dedykowanym powierzonej kategorii produktowej,
  • udział w powierzonych interdyscyplinarnych projektach firmy.

Wymagania

To stanowisko jest dla Ciebie, jeśli:

  • jesteś studentem ostatnich lat lub ukończyłeś studia, (preferowane kierunki: marketing, zarządzanie, ekonomia),
  • posiadasz min roczne doświadczenie w pracy w dziale marketingu,
  • miałeś możliwość pracy w obszarze marketingu B2B,
  • posiadasz umiejętności analityczne w połączeniu z rozumieniem środowiska biznesowego,
  • potrafisz pracować w zespole i pomiędzy działami (cross-funkcyjnie),
  • jesteś doskonałym organizatorem, kreatywnym, zaangażowanym i skutecznym w działaniu,
  • swobodnie mówisz i piszesz w języku angielskim,
  • doświadczenie w obszarze finansowym lub ubezpieczeniowym będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • współpracę w ramach umowy na zastępstwo,
  • pracę w jednej z największych firm ubezpieczeniowych w Polsce, wchodzącej w skład międzynarodowej Grupy,
  • dużą samodzielność w działaniu, ale też wsparcie zespołu,
  • mnóstwo wyzwań i możliwość rozwoju,
  • benefity obejmujące m.in.: opiekę medyczną Medicover, kartę Multisport, atrakcyjną ofertę ubezpieczeń Warty,
  • pracę w świetnej lokalizacji w biurze w śródmieściu (choć teraz głównie pracujemy zdalnie :)).