Black Red White
Biłgoraj Budownictwo / Architektura
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 20 grudnia 2019. Zobacz aktualne

Młodszy specjalista ds. kontrolingu

Black Red White Biłgoraj
2600 - 3000zł
Praca
Umowa o pracę

Jako Młodszy Specjalista ds. Kontrolingu będziesz brał udział w procesie budżetowania, kontroli i analizy odchyleń. To także mnogość sytuacji, w których będziesz mógł wykazać się zdolnościami analitycznymi oraz interpersonalnymi.

O STANOWISKU |Twoje zadania

  • Opracowywanie przekrojowych analiz finansowych i operacyjnych
  • Przygotowywanie raportów, zgodnie z zapotrzebowaniem managementu
  • Bieżąca kontrola kosztów
  • Udział w procesie budżetowym
  • Ocena rentowności prowadzonych przedsięwzięć
  • Wsparcie w zamknięciu miesiąca
  • Rekomendowanie rozwiązań i udoskonaleń
  • Rozwój narzędzi do raportowania

O TOBIE |Nasze oczekiwania

  • Wykształcenie wyższe (ekonomia/rachunkowość/finanse)
  • Biegła znajomość MS Office (w szczególności Excel)
  • Znajomość języka rosyjskiego
  • Mile widziane doświadczenie
  • Umiejętność analizy danych, wyciągania wniosków, tworzenia rekomendacji
  • Samodzielność, bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole, dokładność i systematyczność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

O ZALETACH PRACY Z NAMI |Nasza oferta

Praca w Black Red White to nie tylko wyzwania, ale i korzyści:

  • zapewnimy Ci pakiet praktycznych szkoleń w ramach Akademii Black Red White,
  • będziesz mógł korzystać z oferty benefitów,
  • troszczymy się o wysoki komfort pracy,
  • dbamy o dobór ciekawych osobowości tworzących nasz zespół,
  • poczujesz się pewnie dzięki wieloletniemu istnieniu i doświadczeniu firmy.