Solidexpert
Gdańsk Inżynieria
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 6 sierpnia 2022. Zobacz aktualne

Młodszy specjalista ds. kontaktu z klientami

Rekrutacja zdalna
Solidexpert Gdańsk
Nie podano
Praca
Umowa o pracę

Chcesz zdobyć ciekawe doświadczanie i czujesz w sobie potencjał handlowca? Nie zastanawiaj się długo tylko APLIKUJ!

Jesteśmy Autoryzowanym Dystrybutorem SOLIDWORKS, CAMWorks i Microsoft działającym na rynku od 2002 roku. SOLIDEXPERT to 5 oddziałów zlokalizowanych w Krakowie, Warszawie, Gdańsku, Białymstoku i Rzeszowie, 5 Centrów Szkoleniowych, 1 oddział produkcyjny CNC, ponad 18 autorskich rozwiązań, bogate portfolio Klientów, setki zrealizowanych projektów, szkoleń i wdrożeń, tysiące sprzedanych licencji i ponad 100 specjalistów. Cenimy w pracy wzajemną pomoc i życzliwość otrzymywaną od kolegów i koleżanek!

Zadania

  • Telefoniczny i mailowy kontakt z firmami znajdującymi się w bazie SOLIDEXPERT
  • Aktualizacja informacji o firmach istniejących w bazie SOLIDEXPERT
  • Wprowadzanie potencjalnych klientów do bazy SOLIDEXPERT
  • Prowadzenie aktywnych działań promujących aktualne akcje sprzedażowe
  • Poszukiwanie nowych klientów oraz budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z istniejącymi
  • Poszerzanie wiedzy produktowej i aktywny rozwój własnych umiejętności sprzedażowych

Oczekiwania

  • Umiejętność precyzyjnego i prostego przekazywania informacji
  • Łatwość w przyswajaniu dużej ilości nowej wiedzy
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Mile widziana znajomość oprogramowania CAD3D (np. SOLIDWORKS)
  • Mile widziane wykształcenie inżynieryjne/techniczne
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B

Co oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Szkolenia produktowe i wdrożenie na stanowisku pracy
  • Sprecyzowaną ścieżkę kariery i możliwość awansu
  • Pakiet benefitów (dofinansowanie do ubezpieczenia grupowego na życie, do prywatnej opieki medycznej oraz do karty benefit)
  • Imprezy integracyjne
  • Paczki na święta
  • Ciekawa pracę, moc nowych wyzwań i możliwość rozwoju
  • Pracę w przyjacielskiej atmosferze w gronie profesjonalistów
  • Pyszną kawę i herbatę do woli :)

Czekamy na Ciebie :)