Sistema Poland
Tychy Transport / Spedycja / Logistyka
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 6 lipca 2020. Zobacz aktualne

Młodszy specjalista ds. bhp

Rekrutacja zdalna
Sistema Poland Tychy
Nie podano
Praca
Umowa o pracę

SPM Poland Sp. z o.o. (Grupa Sistema Poland)

Obecnie poszukuje osób do pracy na stanowisko:

które wsparłyby naszą działalność logistyczną zlokalizowaną przy ulicyTuryńskiej 100 w Tychach

Podstawowe obowiązki

  • Przegląd i analiza dokumentacji
  • Przygotowanie raportów, analiz, prezentacji, szkoleń
  • Proponowanie działań korygujących i doskonalących
  • Archiwizacja dokumentów
  • Czynny udział kontrolach bieżących zakładu dot. spełnienia przepisów BHP i OŚ (krajowych oraz korporacyjnych)
  • Czynny udział w przeprowadzaniu audytów wewnętrznych zgodnie z wymaganiami metodologii WCM
  • Aktywne działania na rzecz podnoszenia świadomości bezpieczeństwa pracy
  • Pomoc przy wdrażaniu nowych rozwiązań ku poprawie bezpieczeństwa
  • Monitorowanie zmian w przepisach prawnych
  • Wsparcie działu BHP w zarządzanych przez niego procesach

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Znajomość języka angielskiego (poziom średniozaawansowany – co najmniej B1)
  • Znajomość narzędzi MS Office
  • Dokładność, rzetelność, dociekliwość
  • Samodzielność
  • Zainteresowanie tematyką EHS

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnię w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku z branży logistyki kontraktowej
  • Wyzwania i możliwości realizacji własnych pomysłów oraz rozwój zawodowy
  • Ubezpieczenia grupowe
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
  • Możliwość przystąpienia do PPK
  • Udział w ciekawych projektach
  • Możliwość doskonalenia swoich umiejętności, poszerzania kompetencji

Klauzula informacyjna:

Prosimy o uwzględnienie w dokumentach rekrutacyjnych poniższych zgód. Nie są one wymagane, bez nich jednak nie będziemy mogli wziąć pod uwagę Twoich uprawnień/umiejętności, a także zatrzymać Twojego CV dla potrzeby przyszłych rekrutacji.

Zgoda na przetwarzanie danych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:

SPM Poland Sp. z o.o., ul. Turyńska 100, 43-100 Tychy, NIP: 2060001665 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych , na potrzeby bieżącej rekrutacji.

Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.