BusinessFace
Warszawa Obsługa Klienta / Call Center
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 października 2021. Zobacz aktualne

Młodszy Specjalista ds. Administracji

BusinessFace Warszawa
Nie podano
Praca, Praktyki, Staż

Głównym celem Businessface jest dostarczanie Partnerom najwyższej jakości rozwiązań w oparciu o właściwie dobrane zasoby ludzkie, dlatego stawiamy na ludzi i dbamy o naszych Pracowników, wspierając i inwestując w ich rozwój.  W związku z rozwojem firmy prowadzimy proces rekrutacyjny na stanowisko: Młodszy Specjalista ds. Administarcji

Oferujemy:

  • Umowa o pracę od początku zatrudnienia lub ina forma, w zależności od preferencji kandydata.
  • Pracę w zgranym zespole specjalistów w swojej dziedzinie w bardzo dobrej atmosferze.
  • Otwartość na inicjatywę, kreowanie nowych pomysłów i możliwości.
  • Pakiet benefitów: opieka medyczna, karta Multisport.

Zadania:

  • Odbieranie połączeń przychodzących oraz poczty; przekierowywanie połączeń oraz korespondencji do odpowiednich osób.
  • Obsługa procesu fakturowania usług.
  • Bieżąca archiwizacja dokumentów.
  • Aktywny udział w doskonaleniu obecnych oraz wdrażaniu nowych procesów administracyjnych.
  • Sporządzanie dokumentów, w tym ofert oraz umów.
  • Sporządzanie i analizowanie baz danych.
  • Wsparcie działu audytu poprzez sporządzanie zestawień z użyciem MS Excel.
  • Raportowanie z użyciem MS Excel.

Profil poszukiwanego kandydata:

  • Umiejętność analitycznego myślenia.
  • Wysoki poziom kultury osobistej oraz komunikatywności.
  • Systematyczność i skrupulatność w wykonywaniu powierzonych zadań.
  • Motywacja do zdobywania wiedzy oraz umiejętności szybkiego uczenia się.
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel i Word.
  • Wykształcenie min. średnie.
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku nie jest warunkiem koniecznym, ale jest dodatkowym atutem.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.