Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona Sp. z o. o.
Kraków Przemysł / Produkcja
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 2 lipca 2022. Zobacz aktualne

Młodszy Specjalista Administracji IT

Rekrutacja zdalna
Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona Sp. z o. o. Kraków
Nie podano
Praca, Praktyki, Staż
Umowa o pracę

Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona powstało w 1997 roku w Krakowie. Filozofia Firmy łączy najnowsze zdobycze kosmetologii oraz odżywczą moc naturalnych składników roślinnych. Do naszego zespołu IT poszukujemy osoby na stanowisko:

Opis stanowiska pracy:

  • Odpowiedzialność za techniczne utrzymanie struktury informatycznej, przygotowanie stanowisk komputerowych, konfigurację urządzeń;
  • Administrowanie systemem helpdeskowym – rozwiązywanie bieżących problemów użytkowników związanych ze sprzętem IT oraz oprogramowaniem;
  • Podstawowe Administrowanie systemami IT, m.in.: Active Directory, Systemy produkcyjne (WMS, ERP), podstawowa administracja serwerami Windows i Linux, zarządzanie bazami danych;
  • Współtworzenie i uaktualnianie dokumentacji;
  • Prowadzenie szkoleń wewnętrznych dla pracowników (np. obsługi programów) wewnętrznych;
  • Uczestnictwo w projektach rozwojowych systemów – wdrażanie nowych rozwiązań i rozwój aktualnych systemów.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie informatyczne (lub w trakcie studiów informatycznych);
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Mile widziana znajomość SQL;
  • Ile widziana znajomość dowolnego systemu ERP (znajomość Enova);
  • Kreatywność i komunikatywność;
  • Bycie pasjonatem szeroko pojętego IT, znajomość tego co dzieje się aktualnie w IT;
  • Wysoka efektywność pracy oraz umiejętność ustalania priorytetów;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i podejmowania szybkich decyzji;
  • Prawo jazdy kat. B (okresowe wizyty w Zakładzie Produkcyjnym).

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej firmie o silnej pozycji rynkowej, w biznesie o dużym potencjale rozwojowym;
  • Pracę w zespole doświadczonych, zmotywowanych współpracowników;
  • Rozwój zawodowy w ramach szkoleń;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i szeroki pakiet świadczeń dodatkowych m.in. ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, karta Multisport;
  • Benefity w ramach polityki prorodzinnej;
  • Dobrą atmosferę i bezpieczeństwo pracy;
  • Bezpłatny parking.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV z klauzulą RODO klikając APLIKUJ.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.