Młodszy projektant instalacji PV [min. 20h.tyg.]

Ta oferta pracy jest nieaktualna od 30 października 2020. Sprawdź aktualne oferty.
Praktyki, Staż
nie podano
Rekrutacja zdalna
Wrocław

Dla naszego Klienta, firmy oferującej kompleksową usługę przygotowania, finansowania, realizacji oraz obsługi serwisowej inwestycji w obszarze oświetlenia LED oraz instalacji fotowoltaicznych poszukujemy kandydatów na stanowisko Młodszego projektanta instalacji PV

Firmę tworzą specjaliści posiadający wieloletnie doświadczenie w branży oświetleniowej, energetyce odnawialnej i nowych technologiach. Razem zapewniają niezbędne know-how w zakresie doboru, wdrożenia i obsługi nowoczesnych systemów oświetleniowych i fotowoltaicznych.

Oferujemy

  • stanowisko z potencjałem do szybkiego rozwoju i zwiększenia zakresu obowiązków
  • elastyczne warunki pracy (w tym home-office)
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • pracę w profesjonalnym zespole z unikatowym produktem (PVaaS)

Opis stanowiska

  • przygotowanie koncepcji instalacji fotowoltaicznych w programie PV Sol
  • wstępny dobór komponentów instalacji fotowoltaicznych
  • przygotowanie niezbędnej dokumentacji i praca z systemami IT
  • realizacja innych obowiązków związanych z procesem przygotowania i realizacji instalacji

Wymagania

  • student 3-5 roku lub absolwent
  • dostępność min. 20h tygodniowo
  • mile widziany kierunek studiów: odnawialne źródła energii, energetyka, elektryka, itp
  • chęć rozwoju kariery w odnawialnych źródłach energii
  • delegacje: w ograniczonym zakresie obecność na realizacjach