Talent Place
Warszawa Human Resources / Zasoby ludzkie
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 30 października 2020. Zobacz aktualne

Młodszy projektant instalacji PV [min. 20h.tyg.]

Rekrutacja zdalna
Talent Place Warszawa
Nie podano
Praktyki, Staż
Umowa B2B, umowa o pracę, umowa zlecenie

Dla naszego Klienta, firmy oferującej kompleksową usługę przygotowania, finansowania, realizacji oraz obsługi serwisowej inwestycji w obszarze oświetlenia LED oraz instalacji fotowoltaicznych poszukujemy kandydatów na stanowisko Młodszego projektanta instalacji PV

Firmę tworzą specjaliści posiadający wieloletnie doświadczenie w branży oświetleniowej, energetyce odnawialnej i nowych technologiach. Razem zapewniają niezbędne know-how w zakresie doboru, wdrożenia i obsługi nowoczesnych systemów oświetleniowych i fotowoltaicznych.

Oferujemy

  • stanowisko z potencjałem do szybkiego rozwoju i zwiększenia zakresu obowiązków
  • elastyczne warunki pracy (w tym home-office)
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • pracę w profesjonalnym zespole z unikatowym produktem (PVaaS)

Opis stanowiska

  • przygotowanie koncepcji instalacji fotowoltaicznych w programie PV Sol
  • wstępny dobór komponentów instalacji fotowoltaicznych
  • przygotowanie niezbędnej dokumentacji i praca z systemami IT
  • realizacja innych obowiązków związanych z procesem przygotowania i realizacji instalacji

Wymagania

  • student 3-5 roku lub absolwent
  • dostępność min. 20h tygodniowo
  • mile widziany kierunek studiów: odnawialne źródła energii, energetyka, elektryka, itp
  • chęć rozwoju kariery w odnawialnych źródłach energii
  • delegacje: w ograniczonym zakresie obecność na realizacjach