BusinessFace
Warszawa Obsługa Klienta / Call Center
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 7 lutego 2022. Zobacz aktualne

Młodszy księgowy

BusinessFace Warszawa
Nie podano
Praca, Praktyki, Staż

Naszą filozofią jest harmonijny rozwój firmy i pracownika. W związku z otwarciem nowego prężnego projektu poszukujemy kandydatów na stanowisko młodszego księgowego.

Zadania:

- księgowanie oraz dekretacja dokumentów zgodnie z przepisami w KPiR,

- ustalanie zaliczek na podatek dochodowy,

- prowadzenie ewidencji VAT oraz sporządzanie deklaracji VAT i obliczanie należnego podatku,

- opracowywanie zestawień i raportów na potrzeby pracodawcy i klienta,

- komunikacja z klientami,

- inne prace z obszaru księgowości

Wymagania:

- minimum 6 miesięczne doświadczenie zawodowe w biurze rachunkowym,

- minimum 6 miesięczne doświadczenie w prowadzeniu KPiR i VAT,

- ukończenie studiów kierunkowych lub student ostatniego roku,

- systematyczność, rzetelność i dokładność,

- bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność i zaangażowanie

Oferujemy:

- wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia,

- stabilne stanowisko z możliwością rozwoju zawodowego,

- szkolenia i stałe podnoszenie kwalifikacji,

- miłą i nastawioną na komunikację atmosferę daleką od korporacyjnego stylu,

- brak formalnego dress-code i uproszczoną komunikację z przełożonym,

- wsparcie merytoryczne,

- lokalizację w biurze z pięknym widokiem na park na ul Gwiaździstej przy samym lesie