Faurecia Automotive Polska S.A.
Grójec Motoryzacja
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 3 czerwca 2022. Zobacz aktualne

Młodszy Koordynator Projektów w centrum R&D - program stażowy

Faurecia Automotive Polska S.A. Grójec
4000 - 4500zł
Praktyki, Staż
Umowa o pracę

Poszukiwana/Poszukiwany: Młodszy Koordynator Projektów - program stażowy w Centrum R&D

Miejsce pracy: Grójec

Twój zakres obowiązków

  • współudział przy analizie wykonalności produktu,
  • wspieranie lidera projektu w przygotowywaniu ofert cenowych i analizie budżetu projektu,
  • monitorowanie budżetu projektu oraz fakturowanie sprzedaży przy wparciu lidera projektu,
  • przygotowywanie i monitoring makroplanningu projektów za pomocą dostępnych aplikacji firmowych, systemu SAP oraz ogólnodostępnych narzędzi (np. wykres Gantta),
  • przygotowywanie zestawień komponentów seryjnych i prototypowych do zamówienia we współpracy z Platformą Zakupową oraz monitorowanie dostaw i dostępności komponentów,
  • aktualizowanie planów produkcyjnych oraz planów wysyłek,
  • kompletowanie dokumentacji technicznej i produkcyjnej.

Nasze wymagania

  • jesteś w trakcie studiów,
  • posiadasz dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz analityczne,
  • cechuje Cię sumienność, zaangażowanie i dobra organizacja pracy,
  • potrafisz pracować w zespole,
  • pakiet MS Office nie jest Ci obcy,
  • znasz język angielski co najmniej na poziomie komunikatywnym.

Oferujemy:

  • System premiowy
  • Opieka medyczna Luxmed
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Stołówka pracownicza
  • Świadczenia świąteczne
  • Dostęp do darmowej platformy szkoleniowej Faurecia University
  • Karta Multisport
  • Inne Benefity z ZFŚS