Rödl & Partner
Warszawa Księgowość / Audyt / Podatki
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 2 lipca 2022. Zobacz aktualne

Młodszy konsultant w dziale Audytu

Rekrutacja zdalna
Rödl & Partner Warszawa
Nie podano
Praca, Praktyki, Staż
Umowa o pracę

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • wykonywanie wybranych odcinków pracy z zakresu badań sprawozdań finansowych oraz innych usług na rzecz klientów
  • kontakt z klientami - także obcojęzycznymi
  • sporządzanie raportów z realizowanych projektów
  • współpraca z konsultantami oraz biegłymi rewidentami w terminowej realizacji zleceń

POSZUKIWANE KOMPETENCJE

  • student V roku lub absolwent studiów o profilu ekonomicznym
  • mile widziane doświadczenie zawodowe w księgowości lub audycie
  • dyspozycyjność w pełnym wymiarze godzin
  • znajomość języka angielskiego i/ lub niemieckiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację biznesową i udzielanie klientowi informacji zwrotnej
  • umiejętność bardzo dobrej organizacji pracy oraz pracy w zespole
  • samodzielność, dokładność i systematyczność w wykonywaniu powierzonych zadań

OFERUJEMY

  • ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku
  • możliwość pracy z międzynarodowymi klientami
  • możliwość rozwijania języka obcego zarówno w codziennej pracy, jak i poprzez dodatkowe kursy e-learningowe
  • rozwój kompetencji zawodowych poprzez ciekawe zadania oraz szkolenia wewnętrzne/zewnętrzne
  • różnorodne benefity m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe
  • program dodatkowych świadczeń pracowniczych, zapewniających kartę Multisport lub bony na różnorodne produkty/usługi (platforma kafeteryjna)
  • dwa dni w roku dodatkowo wolne