EDAG Engineering Polska
Lublin Motoryzacja
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 23 sierpnia 2021. Zobacz aktualne

Młodszy Konstruktor Pojazdów - Stażysta

EDAG Engineering Polska Lublin
2800 - 4676zł
Praca, Praktyki, Staż
Umowa o pracę

EDAG Engineering Polska Sp. z o. o. specjalizuje się w rozwoju oraz konstrukcji nadwozi pojazdów samochodowych i szynowych, zarówno w zakresie bryły zewnętrznej, jak i wnętrza. Zatrudniamy ok. 180 wykwalifikowanych pracowników. Korzystając z bogatych doświadczeń zdobytych przy realizacji zleceń dla tak renomowanych firm, jak m.in.: BMW, Porsche, VW, Daimler, Aston Martin,stworzyliśmy naszym konstruktorom możliwość twórczej pracy i rozwoju zawodowego. Oferujemy uczestnictwo w programie szkoleniowym Młodszy Konstruktor Pojazdów – Stażysta.W trakcie szkolenia nabędziesz umiejętności rozwiązywania problemów konstrukcyjnych, przy użyciu nowoczesnych systemów CAD.Równolegle z praktyką, przyswoisz wiedzę teoretyczną dotyczącą technik produkcyjnych w branży Automotive.Program szkoleniowy trwa 3 lata, po tym okresie gwarantujemy dalsze zatrudnienie.

Podczas szkolenia otrzymujesz od nas wynagrodzenie oraz okresowe premie uznaniowe.

Startujemy już 01.09!

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie - techniczne / ogólne;
  • Praca w pełnym wymiarze godzin - 40h / tygodniowo;
  • Sprawna obsługa PC, znajomość Word/Excel/etc.
  • Umiejętność pracy w zespole, kreatywność;
  • Znajomość języka niemieckiego i / lub angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • Zaangażowanie i chęć do nauki;

Zakres obowiązków:

  • Sumienna realizacja zadań programu stażowego zgodnie z jego harmonogramem ( wewnętrzne projekty, opracowania teoretyczne dot. technik wytwarzania, materiałów konstrukcyjnych, itp );
  • Konstruowanie i projektowanie technologiczne elementów stanowiących nadwozia środków transportu – przede wszystkim części i podzespołów oraz urządzeń - przy użyciu systemów CAD;
  • Wykonywanie dokumentacji 3D i rysunków 2D zgodnie z założeniami realizowanego projektu.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę ( 3m-ce okres próbny następnie na czas nieokreślony );
  • Możliwość pracy zdalnej w wyjątkowych sytuacjach (preferujemy jednak pracę stacjonarną)
  • Wstępne i zaawansowane szkolenia CAD "przy pracy";
  • Dofinansowanie do studiów zaocznych(do 50%) i szkoleń związanych z podnoszeniem kwalifikacji zawodowych;
  • Doskonalenie wiedzy konstrukcyjno-technologicznej wykorzystując potencjał nowoczesnej technologii komputerowej;
  • Pracę przy interesujących projektach z dziedziny budowy pojazdów;
  • Benefity: karty lunchowe Edenred, Multisport, ubezpieczenie grupowe;
  • Kursy językowe w firmie;
  • Opiekę zdrowotną Enel-Med;
  • Komfortowe warunki pracy w nowoczesnym biurowcu.
  • Coroczne podwyżki pensji uzależnione od zaangażowania i postępów (także po ukończeniu programu stażowego, w przypadku kontynuacji pracy)

Zarobki (brutto)

1-szy rok - 2800 zł,

2-gi rok 3100 zł – 3940 zł*,

3-ci rok 3500 zł – 4676 zł *,

*wynagrodzenie zależne od liczby godzin przepracowanych w projektach komercyjnych.

Odpowiemy na każdą aplikację.

Ilość miejsc ograniczona.