Faurecia Automotive Polska S.A.
Grójec Motoryzacja
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 10 lutego 2022. Zobacz aktualne

Młodszy Inżynier w dziale Technologii – Inżynieria Procesu Montażu (program stażowy)

Faurecia Automotive Polska S.A. Grójec
Nie podano
Praktyki, Staż
Umowa o pracę

Twój zakres obowiązków:

  • Ciągłe doskonalenie procesów i linii produkcyjnych
  • Udział we wdrażaniu nowych linii produkcyjnych bazujących na najnowszych automatycznych technologiach - produkcji prowadnic foteli samochodowych na każdym z etapów (gięcie, montaż wstępny, spawanie laserowe, montaż końcowy)
  • Udział w przygotowaniu i wdrażaniu zmian inżynieryjnych i procesowych ECR/PCR
  • Udział w uruchomieniach nowych stacji i linii montażowych
  • Analiza problemów technicznych i technologicznych oraz definiowanie akcji naprawczych bazując na Pareto
  • Bezpośrednie wspieranie kolegów z zespołu w ich codziennych obowiązkach
  • Przygotowanie specyfikacji narzędzi i przyrządów montażowych

Nasze wymagania:

  • Jesteś studentem kierunku technicznego / Jesteś w trakcie studiów podyplomowych,
  • Smalltalk w języku angielskim nie stanowi dla Ciebie problemu,
  • Umiesz sprawnie obsługiwać pakiet Office (Excel, Power Point),
  • CAD nie jest dla Ciebie czarną magią,
  • Interesuje Cię praca w międzynarodowym środowisku w przemyśle pełnym wyzwań jakim jest motoryzacja
  • Jesteś komunikatywny/a, a praca w zespole to Twój żywioł!
  • Jesteś chętny do samodoskonalenia i rozwoju,
  • Jesteś dyspozycyjny/a w pełnym wymiarze czasu pracy (8 h, poniedziałek - piątek).

Oferujemy:

  • System premiowy
  • Opieka medyczna Luxmed
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Stołówka pracownicza
  • Świadczenia świąteczne
  • Program emerytalny PPE
  • Pakiet szkoleń
  • Nagrody jubileuszowe
  • Karta Multisport
  • Inne Benefity z ZFŚS