Faurecia Automotive Polska S.A.
Wałbrzych Motoryzacja
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 31 stycznia 2022. Zobacz aktualne

Młodszy Inżynier Procesu (program stażowy)

Faurecia Automotive Polska S.A. Wałbrzych
3500 - 4000zł
Praktyki, Staż
Umowa o pracę

Twoje zadania:

  • Wsparcie nadzoru technologicznego nad produkcją
  • Poprawa oraz optymalizacja procesów produkcyjnych pozwalających na realizację ilościowych i jakościowych celów produkcyjnych
  • Wprowadzanie i rozwój standardowej instrukcji pracy
  • Współuczestnictwo w rozwiązywaniu przyczyn błędów w procesie
  • Analiza zapisów, a w szczególności parametrów procesu i SPC
  • Ciągłe doskonalenie procesów w zakresie poprawy produktywności i czasu zmiany serii poprzez redukcję nieefektywności (m.in. Scrap, NonTRS, itp.)
  • Usprawnianie oraz wdrażanie automatyzacji/robotyzacji procesów produkcyjnych

Nasze oczekiwania:

  • Studia wyższe - preferowane kierunki techniczne i mechaniczne (ukończone lub w trakcie)
  • Język angielski na poziomie komunikatywnym
  • Otwartość na pracę zespołową i komunikatywność
  • Umiejętności analityczne i nastawienie na rozwiązywanie problemów
  • Znajomość rysunku technicznego
  • A przede wszystkim zaangażowanie i chęć do nauki, my zapewnimy resztę!

Oferujemy:

  • System premiowy
  • Opieka medyczna Luxmed
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Stołówka pracownicza
  • Świadczenia świąteczne
  • Program emerytalny PPE
  • Pakiet szkoleń
  • Nagrody jubileuszowe
  • Karta Multisport
  • Dofinansowanie wypoczynku
  • Inne Benefity z ZFŚS