Faurecia Automotive Polska S.A.
Grójec Motoryzacja
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 10 lutego 2022. Zobacz aktualne

Młodszy Inżynier ds. Uruchomień Nowych Projektów (Dział Technologii)

Faurecia Automotive Polska S.A. Grójec
Nie podano
Praktyki, Staż
Umowa o pracę

Twój zakres obowiązków:

  • Wsparcie inżynierów przy wprowadzaniu nowych produktów,
  • Pomoc w trakcie uruchomienia nowych maszyn oraz narzędzi produkcyjnych,
  • Sporządzanie dokumentacji technologicznej,
  • Optymalizacja procesu produkcyjnego,
  • Nadzorowanie zapasu komponentów do produkcji preseryjnej,

Nasze wymagania:

  • Jesteś studentem kierunku technicznego / Jesteś w trakcie studiów podyplomowych,
  • Smalltalk w języku angielskim nie stanowi dla Ciebie problemu,
  • Umiesz sprawnie obsługiwać pakiet Office (Excel, Power Point),
  • CAD nie jest dla Ciebie czarną magią,
  • Jesteś komunikatywny/a, a praca w zespole to Twój żywioł!
  • Jesteś chętny do samodoskonalenia i rozwoju,
  • Jesteś osobą zaangażowaną i zdeterminowaną w dążeniu do celu,
  • Jesteś dyspozycyjny/a w pełnym wymiarze czasu pracy (8 h, poniedziałek - piątek).

Oferujemy:

  • System premiowy
  • Opieka medyczna Luxmed
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Stołówka pracownicza
  • Świadczenia świąteczne
  • Program emerytalny PPE
  • Pakiet szkoleń
  • Nagrody jubileuszowe
  • Karta Multisport
  • Inne Benefity z ZFŚS