Ta oferta pracy jest nieaktualna od 22 stycznia 2021. Zobacz aktualne

Młodszy Grafik- płatny staż w dziale Art

Lynka Skawina
Nie podano
Praktyki, Staż
Umowa zlecenie

Lynka jest jednym z wiodących producentów odzieży korporacyjnej i sportowej dla małych, średnich i dużych korporacji o międzynarodowej renomie. Firma z amerykańskimi korzeniami, z małej, założonej w 1992 roku firmy stała się wysoko cenionym liderem w swojej branży. Zatrudniamy około 250 pracowników. Otrzymaliśmy ponad 50 międzynarodowych nagród - to więcej niż jakakolwiek europejska firma w naszej branży. Lynka otrzymała również tytuł „Przedsiębiorcy Roku”, przyznawany przez Amerykańską Izbę Handlową.

Młodszy Grafik- płatny staż w dziale Art.

Zakres obowiązków:

  • Bieżące wsparcie działu w codziennych obowiązkach,
  • Wykonywanie symulacji zdobień,
  • Realizowanie przygotowali do sitodruku, haftu komputerowego i innych technik- po wcześniejszym szkoleniu,
  • Współpraca z działami Sprzedaży, Operacji oraz Produkcji.

Wymagania:

  • Doświadczenie w projektowaniu grafiki komputerowej, z wykorzystaniem pakietu Adobe,
  • Wykształcenie średnie lub wyższe kierunkowe mile widziane,
  • Chęć nabycia praktycznych umiejętności,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Energiczność, dbałość o szczegóły.

Oferujemy:

  • Przyjazną atmosferę pracy,
  • Rozwój w firmie będącej wiodącym producentem tekstyliów i produktów reklamowych,
  • Elastyczne godziny pracy.

Dołącz do nas!

www.lynka.eu

Informujemy, iż wnikliwie zapoznamy się z wszystkimi nadesłanymi dokumentami i skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Jeśli wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w dostarczonych nam dokumentach aplikacyjnych również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych, prosimy o zamieszczenie w aplikacji poniższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Lynka sp. z o.o. z siedzibą w Skawinie, przy ul. Majdzika 16, 32-050 Skawina, Polska, zawartych w aplikacji o pracę na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych. Jestem świadomy/a, że mam prawo do wycofania zgody w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Lynka sp. z o.o. z siedzibą w Skawinie, przy ul. Majdzika 16, 32-050 Skawina, Polska.