Gift-4ever.pl
Kraków Internet / e-Commerce
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 30 maja 2022. Zobacz aktualne

Młodszy grafik komputerowy

Gift-4ever.pl Kraków
3100 - 4000zł
Praca, Praktyki, Staż
Umowa zlecenie

Nasza firma www.gift-4ever.pl zajmuje się sprzedażą personalizowanych upominków dla klientów detalicznych na różne okazje. Dokładamy starań aby przygotowane przez nas wzory graficzne wpisywały się w oczekiwania klientów, z uwzględnieniem ich wieku, płci, zainteresowań, pasji i hobby.

Do naszego zespołu poszukujemy grafików pozytywnie nastawionych do świata i ludzi z bogatą wyobraźnią i umiejętnością pracy w zespole.

Nasze oczekiwania wobec kandydatów:

  • Bardzo dobra znajomość Photoshopa i Ilustratora,
  • Doskonała znajomość języka polskiego,
  • Rozwinięta kreatywność twórcza, umiejętność estetycznego łączenia elementów graficznych, dobierania fontów, bloków tekstowych,
  • Wysoko rozwinięty zmysł estetyki, rozumienie trendów rynkowych i potrzeb klientów,
  • Umiejętność myślenia out of the box i przygotowania projektów różnorodnych stylach,
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie dwuzmianowym,
  • Mile widziani studenci studiów zaocznych.

Zadania na stanowisku grafika:

  • Przygotowywanie personalizacji istniejących wzorów według potrzeb klienta,
  • Nanoszenie projektów graficznych na zdjęcia, obróbka zdjęć,
  • Samodzielne tworzenie nowych projektów wzorów do znakowania
  • Wsparcie zespołu obsługi sprzedaży.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • Pracę na stałe od zaraz,
  • Wsparcie koleżanek i kolegów w zgranym zespole zaangażowanych osób,
  • Możliwości rozwoju osobistego, realizowania własnych pomysłów, szkolenia
  • Codzienna świeża kawa z ekspresu bez ograniczeń,
  • Nielimitowany humor i dobre towarzystwo.