Green Cell
Kraków Internet / e-Commerce
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 22 września 2020. Zobacz aktualne

Młodszy fotograf produktowy

Green Cell Kraków
Nie podano
Praca

Rozwijaj z nami świat zrównoważonej energii

Każdego dnia dbamy, żeby Twoje urządzenia mobilne były pełne świeżej energii. Projektujemy elektronikę użytkową kierowani potrzebami klientów. Co druga bateria do laptopa kupiona w Polsce pochodzi od nas. Z naszych produktów korzystają klienci na całym świecie. Jesteśmy liderem na rynku magazynowania energii. W CSG S.A. poprzez nasze marki: Green Cell, Świat Baterii, Battery Empire i RDY, napędzamy rewolucję w elektromobilności.

Czym będziesz się zajmować?

  • wykonywaniem fotografii produktowych typu packshot,
  • szparowaniem i obróbką zdjęć, oraz ich uploadem na serwery,
  • dbaniem o spójność i jakość zgodną z naszym BrandBookiem,
  • współpracą z działem e-commerce i marketingu w zakresie fotografii produktów,
  • wsparciem działu kreatywnego w codziennej pracy.

Aplikuj, jeśli:

  • bardzo dobrze znasz Adobe Photoshop CC oraz Camera Raw/Lightroom,
  • masz doświadczenie w pracy ze stołami bezcieniowymi oraz oświetleniem studyjnym,
  • bardzo dobrze orientujesz się w parametrach aparatów fotograficznych oraz ich zależnościach,
  • posiadasz doświadczenie w fotografii dla e-commerce,
  • jesteś skrupulatny, kreatywny i odnajdujesz się w szybkim tempie pracy,
  • możesz podzielić się ciekawym portfolio.

Oferujemy:

  • umowę o pracę lub umowa zlecenie,
  • wyzwania, ciekawe zadania, szeroki wachlarz technologii,
  • możliwość udziału w zaawansowanych technologicznie projektach i szansę szybkiego wykazania swoich umiejętności,
  • przyjazną atmosferę i komfortowe warunki pracy,
  • prywatną opiekę medyczną, MultiSport, ubezpieczenie na życie (dofinansowanie).

Prosimy o przesłanie swojego portfolio w formularzu rekrutacyjnym.