Talent Place
Katowice Human Resources / Zasoby ludzkie
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1 lutego 2021. Zobacz aktualne

Młodszy Doradca Techniczno-Handlowy

Talent Place Katowice
Nie podano
Praca
Umowa o pracę

  • To osobaktóra pracuje z klientem, u klienta i dla klienta.
  • To specjalista który potrafi dostrzec i wskazać klientowi korzyści wynikające z zastosowania elektrowni słonecznej.
  • To ekspertktóry potrafi dobrać i zaprezentować odpowiednie rozwiązanie techniczne i finansowe.
  • To człowiek który codziennie rozwija się i realizuje swoje cele życiowe (osobiste i zawodowe) dzięki korzyściom które dostarcza klientowi.
  • To liderktóry w najbliższym czasie chce osiągnąć i osiągniesukces zawodowy i finansowy.

Opis stanowiska

  • aktywne pozyskiwanie klientów,
  • budowanie długofalowych relacji z klientami,
  • kompleksowa obsługa klienta w zakresie sprzedaży elektrowni słonecznych,
  • realizowanie sprzedaży w oparciu o standardy sprzedaży,
  • realizowanie wyznaczonych planów sprzedażowych.

Wymagania

  • zorientowanie na cel,
  • zaangażowanie, inicjatywa, samodzielność,
  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne
  • wynagrodzenie podstawowe
  • narzędzia pracy (samochód, tablet, telefon)
  • umowa o prace,
  • profesjonalne szkolenie wdrożeniowe, które przygotuje Cię do pozyskiwania klientów oraz skutecznej sprzedaży elektrowni słonecznych,
  • samodzielną i odpowiedzialną pracę w firmie dla której klient jest najważniejszy,
  • przejrzystą ścieżkę rozwoju oraz realną możliwość objęcia stanowiska menedżerskiego,
  • kartę Multisport,
  • wyjazdy integracyjne,
  • pyszna kawa w biurze :)

Ta oferta jest dla Ciebie interesująca? Wypełnij formularz w naszym systemie i dołącz CV, a my odezwiemy się do Ciebie w ciągu kilku dni i przeprowadzimy rozmowę rekrutacyjną. Będziemy też z Tobą przez cały proces rekrutacji i pomożemy Ci przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej w firmie.

Pamiętaj, będziemy rozpatrywać tylko osoby, które zaaplikują przez system.

Więcej informacji o procesie rekrutacyjnym w Talent Place znajdziesz na stronie www.talentplace.pl/kandydaci