Młodszy Doradca ds. Sprzedaży

EKONCEPT Sopot
4000 - 5500zł
Praca, Praktyki, Staż
Umowa o pracę

Twój zakres obowiązków

  • Nasi klienci to hotele i restauracje – Twoim głównym zadaniem będzie sprzedawanie im naszych rozwiązań IT,
  • Będziesz z nimi współpracował i budował relacje spotykając się, czy kontaktując mailowo/telefonicznie
  • Nie martw się – działamy na systemie CRM więc otrzymasz bazę klientów do skontaktowania na początek

Nasze wymagania

  • Od Ciebie wymagamy chęci i pozytywnego nastawienia 😊
  • Nauczymy Cię jak działają nasze systemu i jak je zaprezentować klientom
  • Przydatne będzie obycie z technologią i komputerem.
  • Było by dobrze, abyś poruszał/poruszała się z Excel i chciał/chiała rozwijać się w technologiach IT.
  • Doświadczenie w pracy z klientem, w sprzedaży czy obsłudze, będzie dodatkowym atutem. Ale śmiało aplikuj, nawet jeśli go nie posiadasz, ale czujesz się dobrze w sprzedaży.

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, która współpracuje ze znanymi markami hotelowymi.
  • Umowę o pracę + premie, uczciwe warunki zatrudnienia adekwatne do poziomu wiedzy i doświadczenia
  • Przyjazną atmosferę, partnerskie relacje i jasno określone cele, ponieważ liczymy, że dołączysz do nas na wiele lat
  • Duże możliwości samodoskonalenia i rozwoju w ramach prowadzonych projektów IT. Szkolenia.
  • Pracę przy nowych technologiach informatycznych.
  • Dajemy możliwość rozwinięcia skrzydeł – pracę z ciekawymi projektami i nowoczesnymi produktami, dużą przestrzeń na wprowadzanie nowych rozwiązań, innowacji.
  • Biuro w dogodnej lokalizacji z bezpłatnym parkingiem.
  • Podamy pomocną dłoń na starcie! Wyjaśnimy, wytłumaczymy o co tu chodzi. Jak będzie trzeba, to pokażemy palcem. :) Na spokojnie.
  • Zapewniamy stabilne zatrudnienie, działamy już ponad 26 lat!

Benefity

  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników

Ekoncept

Od ponad 25 lat zajmujemy się produkcją oprogramowania i rozwiązań teletechnicznych. Naszymi klientami są hotele w całej Polsce. Opracowujemy koncepcje, projektujemy, realizujemy oraz serwisujemy wdrażane systemy. Odpowiadamy za cały proces rozwoju oprogramowania włączając w to również analizę biznesową.

W ramach tej rekrutacji poszukujemy do stałej współpracy osoby na stanowisko sprzedawcy w IT, który będzie proaktywnie wspierał rozwój naszej firmy w zakresie pozyskiwania nowych partnerów biznesowych. Będziesz budować relacje, poszukiwać okazji biznesowych oraz przyczynisz się do rozwoju firmy!