PKF Consult
Warszawa Doradztwo / Konsulting
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 21 października 2020. Zobacz aktualne

Młodszy asystent ds. administracji

PKF Consult Warszawa
Nie podano
Praca
Umowa zlecenie

PKF Consult jest polską firmą należącą do międzynarodowej sieci PKF International. Na rynku audytorsko-konsultingowym świadczymy usługi od ponad 27 lat. Nasze linie biznesowe rozwijamy w siedmiu większych miastach w Polsce: Warszawie, Łodzi, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Gdańsku i Opolu.

Zakres obowiązków:

  • Obsługa Recepcji
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy w kontaktach z klientem
  • Obsługa centrali telefonicznej oraz poczty elektronicznej
  • Ewidencja korespondencji; nadzór nad korespondencją firmową i wysyłkami
  • Koordynowanie przepływu informacji i obiegu dokumentów w firmie
  • Rozpisywanie faktur
  • Obsługa spotkań w siedzibie firmy zgodnie z kalendarzem spotkań
  • Realizacja zakupów, zamówień biurowych
  • Inne zlecone prace asystenckie w biurze

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub w trakcie studiów wyższych
  • Wysoka kultura osobista
  • Bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność zarządzania czasem
  • Systematyczność, punktualność i rzetelność
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Znajomość obsługi komputera (MS Office, poczta elektroniczna, Internet)
  • Komunikatywna oraz ceniąca praca w grupie
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • Umowę zlecenie
  • Szkolenie merytoryczne
  • Szkolenie językowe
  • Prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie na preferencyjnych warunkach
  • Spotkania integracyjne, konkursy, eventy
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
  • Multikafeteria (bony, bilety, MultiSport)
  • Program poleceń pracowniczych.

Zapraszamy do zgłoszeń poprzez podany link aplikacyjny: https://pkf.elevato.net/pl/mlodszy-asystent-ds-administracji,ja,1242?source=1025

W przypadku rekrutacji, w ramach której może dojść do zatrudnienia na podstawie umowy o pracę przesłanie do Administratora danych osobowych w zakresie szerszym, niż określony w art. 22 (1) Kodeksu pracy (tj. imię (imiona) i nazwisko, datę urodzenia, dane kontaktowe wskazane przez taką osobę, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia), stanowi zgodę na przetwarzanie tych danych przez Administratora w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego. Zgodę możną wycofać w dowolnym czasie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofanie.