Ta oferta pracy jest nieaktualna od 18 sierpnia 2019. Zobacz aktualne

Młodszy asystent architekta

Jacobs Kraków
Nie podano
Praca
Umowa zlecenie

Opis stanowiska:

Jest to rola wspierająca pracę architektów przy dużych projektach dla klientów z USA. Oprócz możliwości nauki nowoczesnych narzędzi, podczas pracy będzie się miało kontakt z inżynierami i projektantami różnych branż, kultur i narodowości.

Oferujemy:

  • Pracę na umowę zlecenia, zatrudnienie przez firmę zewnętrzną na pełny etat – 40h w tygodniu
  • Kontrakt na 1 rok
  • Szkolenia
  • Możliwość zaliczenia praktyk studenckich
  • Możliwość zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę po roku współpracy

Wymagania:

  • Studenci/studentki po 4 tym roku Architektury
  • Gotowość do pracy 40h/tydzień
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Dobra znajomość oprogramowania AutoCad oraz Revit
  • Umiejętność pracy w grupie oraz samodzielnie
  • Dobra organizacja pracy